Caruso

( 0.50 )

Opinie (4)

Magda

Czosnek, czosnek i jeszcze raz czosnek. Ilości przekraczające wszelkie normy. Nie da się tego jeść.

Po pierwsze świetna pizza na doskonałym cieście

Po pierwsze świetna pizza na doskonałym cieście. Nie żałują składników, ceny konkurencyjne i spory wybór. Pizzerina dość mała ale bardzo przytulna, w lecie, parasole i ławki na dworze. Pracownicy uprzejmi i kulturalni.

Moim zdaniem Ta pizzeria jest najlepsza w mieście choć

Moim zdaniem Ta pizzeria jest najlepsza w mieście choć obsługa powinna być ciut milsza i nie powinna kazać na siebie czekać przy kasie polecam

Do pizzerii wybrałem się z narzeczoną aby zjeść dobrą

Do pizzerii wybrałem się z narzeczoną aby zjeść dobrą kolację, gdyż tak dobrej pizzy jak właśnie w Caruso nie ma nigdzie indziej w mieście.Przed lokalem były rozstawione stoliki oraz parasole. Teren oczywiście był oddzielony od deptaku.Nie było żadnych śmieci walających się pod stolikami. W środku lokal był klimatyzowany, na ścianie był podwieszony telewizor w którym leciał popularny program muzyczny. Stoliki były czyste, wycierane po każdym kliencie. Kanapy bardzo wygodne, nie było ścisku w boksach. Obsługa była bardzo przyjemna. Po złożeniu zamówienia nie czekaliśmy długo na podanie pizzy. Pizza była wyśmienita, chrupiąca, nie rozpadająca się. Co do samego lokalu nie mam żadnych zastrzeżeń, utrzymany we włoskim stylu z fototapetami włoskich uliczek o nocnej porze sprawia wrażenie, jak by się tam było. Jedyną rzeczą, której mi brakuje w tym lokalu to muzyka włoska.

Odwiedzałeś ostatnio Caruso?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(4.11 )

Gusto Dominium

(3.50 )

Pizza Hut

(4.28 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem