Atelier Monique Bogdanov

( 0.50 )

Opinie (21)

Koszmar!

O rany! Jakże żałuję, że nie przeczytałam komentarzy na temat tego miejsca, zanim tam poszłam! To jakaś kpina, nie salon. Wszystko się zgadza - brak kompetencji i kultury, a przede wszystkim brak uczciwości! Znalazłam ofertę na Grouponie – tak zwany Pakiet SPA (godzinny masaż całego ciała, peeling i maska na ciało – razem dwie godziny, wszystko napisane jak byk, zresztą jeszcze się upewniłam przy zapisie, właścicielka potwierdziła). Ostatecznie nie kupiłam grouponu, bo właścicielka wolała mnie umówić za tę samą cenę na ten sam pakiet na gębę (swoją drogą to też kiwanie Grouponu, bo przecież oni normalnie mają z tego kasę). Brak wywiadu, czegokolwiek, pani nie wiedziała, co ma robić. Masaż był taki sobie, całe ciało oznaczało plecy i tylną część nóg. Po 45 minutach koniec. Potem peeling, który trwał… ok. 5 minut. Następnie pani przykryła mnie wysmarowaną tym peelingiem na 10 min. folią, więc jak rozumiem, peeling był jednocześnie maską. Pod prysznic i finito (na golasa przez poczekalnię, w każdej chwili mógł ktoś wejść. Ręcznik do wytarcia wielkości ręczniczka do rąk). Tak więc pakiet 2 godzinny trwał ok. godzinę. Spytałam, jak chcą rozwiązać tę sytuację, skoro umawiałam się na daną cenę za dwie godziny, a była jedna. Właścicielka zaczęła wrzeszczeć, że wszystko zostało zrobione jak trzeba i jak nie chcę płacić, to ona wezwie policję! Przyznam, takiego braku kultury w życiu jeszcze nie doświadczyłam w żadnym miejscu, które trudni się „obsługą klientów”. Kobieta, która przyszła po mnie, widząc całą sytuację, powiedziała, że ona jednak rezygnuje z usług tej firmy i uciekła, a mnie radziła szybko zrobić to samo. Niech ktoś mi powie, jak to możliwe, że coś takiego funkcjonuje od tylu lat?! Swoją drogą widzę, że to miejsce już 3 lub 4 razy zmieniało nazwę. Ciekawe dlaczego…

Wizytę dla dwóch osób miałam zarezerwowaną z ponad

Wizytę dla dwóch osób miałam zarezerwowaną z ponad miesięcznym wyprzedzeniem. Stawiłam się na nią punktualnie.Pierwsze co zobaczyłam, to mieszkanie w bloku przerobione na "salon kosmetyczny" . Poczekalnią był przedpokój, w ktorym było bardzo gorąco i duszno. W łazience do której były uchylone drzwi, pracowała pralka, co powodowało nieprzyjemny hałas. Po pierwszych 15 minutach czekania, na moje pytanie o to kiedy w koncu zostaniemy przyjęte, otrzymałam odpowiedź pełną niezadowolenia i arogancji - zaaaaraz!!! Po 20 min ponowiłam pytanie, znów otrzymując wymijającą odpowiedź. Po pół godziny pracownice nadal nie były w stanie wykonać zabiegu za który zapłaciłam.Obsługa jest fatalna, niezorganizowana, poprzez swoje naganne zachowanie zniechęcają klientów. Mnie też zniecheciły, przez co zrezygnowałam z usługi i chciałam odzyskać pieniądze. Personel, zaskoczony obrotem sytuacji zadzwonił do szefowej, która stwierdziła, "że przecież u lekarza też się czeka". Pk krótkiej wymianie zdań z szefową, ta z braków argumentów rozłączyła rozmowę a następnie nie odbierała telefonu.Pieniądze w końcu odzyskałam - panie "masażystki" "zrzuciły" się na wartość zabiegu...Nie polecam nikomu, stracicie tylko czas, żenada.

Niestety nie mogę powiedzieć ani jednego dobrego słowa o

Niestety nie mogę powiedzieć ani jednego dobrego słowa o tym miejscu. Od miesiąca byłam umówiona na wizytę. Przyjechałam na miejsce i zdziwiona recepcjonistka zapytała się czy nikt do mnie wczoraj nie zadzwonił z informacją, że wizyta zostaje odwołana. Rzeczywiście ktoś telefonował, ale nie mogłam wtedy odebrać. Oddzwaniałam 3 razy o różnych porach, ale nikt nie odpowiedział. Pani w salonie była bardzo zdziwiona i poinformowała mnie, że osoba która do mnie dzwoniła wykonuje telefony tylko do 15:30. Na na moje pytanie, dlaczego w takim razie nikt mi nie wysłała sms-a, nic nie odpowiedziała, przeprosiła tylko. Bo co innego mogła zrobić. Straciłam mój cenny czas na dojazd, nie otrzymałam usługi na którą czekałam przez miesiąc i musiałam zmieniać cały program dnia. Dodatkowo gdybym wcześniej wiedziała, że zaistnieje taka sytuacja mogłabym inaczej rozplanować mój czas.

Odwiedzałeś ostatnio Atelier Monique Bogdanov?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(0.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(2.85 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem