Restauracja Secesja

( 3.00 )

Opinie (4)

Znakomicie

Obsługa na wysokim poziomie, tak samo jak żywność, którą tam oferują. Za nie duże ceny, ze spokojem można się najeść.

Beznajdzienie

Ludzie nie zamawiajcie bo czeka się 3 godziny na dostawę a przez telefon mówią że trzeba czeka około 30minut.

Wieczorem

Wieczorem, w niedzielę 16 października wybrałam się na pizzę do Zduńskiej Woli. Gdy weszłam do Secesji spodobał mi się od razu wystrój lokalu. Przyciemnione światła, fajne obrazy na ścianach, ogólnie bardzo klimatycznie. Kelnerka (z menu) podeszła do naszego stolika dość szybko (ceny przystępne, duży wybór jedzenia i picia) i równie niedługo czekaliśmy na zamówienie. Zamówiona pizza była smaczna i duża. Rachunek (ogólnie) jednak zaskoczył nas trochę wysokością. W lokalu było czysto a jedyną rzeczą jakiej zabrakło były serwetki. Jednak po upomnieniu szybko je dostaliśmy. Bardzo dużym minusem była głośna muzyka- nie można było między sobą rozmawiać i każdy się przekrzykiwał. Ogólnie ocena dobra za miłą i szybką obsługę. Minus za hałas.

Restauracja była schludna i czyata

Restauracja była schludna i czyata, stoliki powycierane, na każdym znajdowaly się serwetki. Zadbano o miłą atmosfere poprzez "puszczanie" muzyki. Personel był również miły, używał zwrotów grzecznościowych.Kelnerki miały spięte włosy, czyste ubrania. Szybko zostało zrealizowane zamówienie. Kelnerki zachowywały się bardzo profesjonalnie, wiedziały gdzie znajduje się dany towar itp. Minusem był jedynie fakt, że nie podeszły do stolika a należało samemu złożyć zamówienie przy barze. W "Secesji" można zamówić obiady np. schaba po Hawajsku ale również pizza, herbatę oraz drinki. Oferta zatem jest bardzo bogata, dzięki czemu każdy kilient może znależć w niej coś co mu odpowiada. Zróżnicowanie asortymetu przyciąga ludzi mlodych jak i starszych, a ze względu na cenę mogą znależć tutaj cos dla siebie młodzi ludzie, któtrzy nie mają dużo pieniędzy ja i osoby pracujące. Podsumowując można powiedzieć, że jest to lokal, który chętnie sie odwiedza ze znajomymi aby zjeść pizze ale również po to aby niedzielny obiad zjeść w gronie rodzinnym.:)) Ogólna ocena : bardzo dobra

Odwiedzałeś ostatnio Restauracja Secesja?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem