Restauracja Secesja

( 3.00 )

Opinie (4)

Znakomicie

Obsługa na wysokim poziomie, tak samo jak żywność, którą tam oferują. Za nie duże ceny, ze spokojem można się najeść.

Beznajdzienie

Ludzie nie zamawiajcie bo czeka się 3 godziny na dostawę a przez telefon mówią że trzeba czeka około 30minut.

Wieczorem

Wieczorem, w niedzielę 16 października wybrałam się na pizzę do Zduńskiej Woli. Gdy weszłam do Secesji spodobał mi się od razu wystrój lokalu. Przyciemnione światła, fajne obrazy na ścianach, ogólnie bardzo klimatycznie. Kelnerka (z menu) podeszła do naszego stolika dość szybko (ceny przystępne, duży wybór jedzenia i picia) i równie niedługo czekaliśmy na zamówienie. Zamówiona pizza była smaczna i duża. Rachunek (ogólnie) jednak zaskoczył nas trochę wysokością. W lokalu było czysto a jedyną rzeczą jakiej zabrakło były serwetki. Jednak po upomnieniu szybko je dostaliśmy. Bardzo dużym minusem była głośna muzyka- nie można było między sobą rozmawiać i każdy się przekrzykiwał. Ogólnie ocena dobra za miłą i szybką obsługę. Minus za hałas.

Restauracja była schludna i czyata

Restauracja była schludna i czyata, stoliki powycierane, na każdym znajdowaly się serwetki. Zadbano o miłą atmosfere poprzez "puszczanie" muzyki. Personel był również miły, używał zwrotów grzecznościowych.Kelnerki miały spięte włosy, czyste ubrania. Szybko zostało zrealizowane zamówienie. Kelnerki zachowywały się bardzo profesjonalnie, wiedziały gdzie znajduje się dany towar itp. Minusem był jedynie fakt, że nie podeszły do stolika a należało samemu złożyć zamówienie przy barze. W "Secesji" można zamówić obiady np. schaba po Hawajsku ale również pizza, herbatę oraz drinki. Oferta zatem jest bardzo bogata, dzięki czemu każdy kilient może znależć w niej coś co mu odpowiada. Zróżnicowanie asortymetu przyciąga ludzi mlodych jak i starszych, a ze względu na cenę mogą znależć tutaj cos dla siebie młodzi ludzie, któtrzy nie mają dużo pieniędzy ja i osoby pracujące. Podsumowując można powiedzieć, że jest to lokal, który chętnie sie odwiedza ze znajomymi aby zjeść pizze ale również po to aby niedzielny obiad zjeść w gronie rodzinnym.:)) Ogólna ocena : bardzo dobra

Odwiedzałeś ostatnio Restauracja Secesja?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(4.50 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem