portal.abczdrowie.pl

( 0.67 )

Opinie (7)

Niepoważni

Usługa "zapytaj specjalistę" to jakaś zupełnie niepoważna sprawa. Zapytałam 2 razy o opinię "specjalisty", czekałam na nie parę dni (najpierw na moderację) i byłam bardzo rozczarowana odpowiedzią młodej lekarki. Odpowiedź typu "należy zgłosić się do lekarza rodzinnego" jest po prostu śmiechu warta. Nie po to czekam parę dni na odpowiedź, opisując konkretnie problem, żeby otrzymać radę, której by mi sąsiad udzielił. Jaki jest dostęp do opieki medycznej w tym kraju - wiadomo. Żeby tak bez empatii i z czystym lekceważeniem podchodzić nawet przez Internet?? Żenujący poziom "specjalistów" na abczdrowie.pl

Portal łamie prawo a następnie nie Odpowiada na maile

Informacje zawarte na portalu są nieprawdziwe. Wśród dostępnych lekarzy są osoby które w ogóle lekarzami nie są. Portal został o tym zawiadomiony i nie zareagował. Następny krok to prokuratura

Zarejestrowałem się poprzez portal do specjalisty na

Zarejestrowałem się poprzez portal do specjalisty na określony termin, jak się okazało lekarz tego dnia nie przyjmował, a portal nie informował go o pacjetach umawiających się na wizyty u niego.

Dość profesjonalnie prowadzony portal

Dość profesjonalnie prowadzony portal, z którego można od czasu do czasu skorzystać. Myślę, jednak, że tylko w celu pierwotnego zbadania problemu, ponieważ dalsze, poważniejsze leczenie powinniśmy zdecydowanie odbyć już u prawdziwego lekarza, podczas realnej wizyty. Na stronie znajdziemy wiele wiele praktycznych porad, jednak wizyty u lekarza nic nie zastąpi.

Nic w ostateczności nie zastąpi porady lekarza

Nic w ostateczności nie zastąpi porady lekarza.Ale do czasu wizyty możemy nie co się uspokoić, ukierunkować na pytania i uzyskać jakieś informacje na temat naszych objawów i zdrowotnych problemów.Prosty język, możliwość zadania pytania specjaliście.Form.Bogata i rozbudowana baza tematyczna. Zdrowie, żywienie fitness, uroda, psychologia, seks, dzieckoWyczerpująco. Wiarygodnie.

Odwiedzałeś ostatnio portal.abczdrowie.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Easygo.pl

(5.00 )

czytam.pl

(5.00 )

Gadu Gadu

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem