portal.abczdrowie.pl

( 0.67 )

Opinie (7)

Niepoważni

Usługa "zapytaj specjalistę" to jakaś zupełnie niepoważna sprawa. Zapytałam 2 razy o opinię "specjalisty", czekałam na nie parę dni (najpierw na moderację) i byłam bardzo rozczarowana odpowiedzią młodej lekarki. Odpowiedź typu "należy zgłosić się do lekarza rodzinnego" jest po prostu śmiechu warta. Nie po to czekam parę dni na odpowiedź, opisując konkretnie problem, żeby otrzymać radę, której by mi sąsiad udzielił. Jaki jest dostęp do opieki medycznej w tym kraju - wiadomo. Żeby tak bez empatii i z czystym lekceważeniem podchodzić nawet przez Internet?? Żenujący poziom "specjalistów" na abczdrowie.pl

Portal łamie prawo a następnie nie Odpowiada na maile

Informacje zawarte na portalu są nieprawdziwe. Wśród dostępnych lekarzy są osoby które w ogóle lekarzami nie są. Portal został o tym zawiadomiony i nie zareagował. Następny krok to prokuratura

Zarejestrowałem się poprzez portal do specjalisty na

Zarejestrowałem się poprzez portal do specjalisty na określony termin, jak się okazało lekarz tego dnia nie przyjmował, a portal nie informował go o pacjetach umawiających się na wizyty u niego.

Dość profesjonalnie prowadzony portal

Dość profesjonalnie prowadzony portal, z którego można od czasu do czasu skorzystać. Myślę, jednak, że tylko w celu pierwotnego zbadania problemu, ponieważ dalsze, poważniejsze leczenie powinniśmy zdecydowanie odbyć już u prawdziwego lekarza, podczas realnej wizyty. Na stronie znajdziemy wiele wiele praktycznych porad, jednak wizyty u lekarza nic nie zastąpi.

Nic w ostateczności nie zastąpi porady lekarza

Nic w ostateczności nie zastąpi porady lekarza.Ale do czasu wizyty możemy nie co się uspokoić, ukierunkować na pytania i uzyskać jakieś informacje na temat naszych objawów i zdrowotnych problemów.Prosty język, możliwość zadania pytania specjaliście.Form.Bogata i rozbudowana baza tematyczna. Zdrowie, żywienie fitness, uroda, psychologia, seks, dzieckoWyczerpująco. Wiarygodnie.

Odwiedzałeś ostatnio portal.abczdrowie.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Easygo.pl

(5.00 )

Czytam.pl

(4.75 )

Gadu Gadu

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem