Garmażerka ZAGÓRSCY

( 2.00 )

Opinie (2)

Znajdziemy tu gotowe wyroby garmażeryjne zawsze

Znajdziemy tu gotowe wyroby garmażeryjne zawsze świeże,typowe dla kuchni staropolskiej,galarety,naleśniki,pierogi,krokiety,pasztety,tatar,sałatki,fasolka,pulpety,surówki,mięsa i ryby.Jest to sklep firmowy,produkty te wytwarzane są przez właściciela, który jest jednocześnie producentem.Ceny wysokie.Obsługa miła,choć czasami "zachmurzona",z częstymi humorami,co i tak nie ma wpływu na sprzedaż, gdyż "walą"tutaj tłumy z okolicznych biur.Zakupiony prowiant otrzymujemy starannie zapakowany.Wnętrze garmażerki,choć przypomina poprzednią epokę, utrzymane jest w czystości.

Odwiedzałeś ostatnio Garmażerka ZAGÓRSCY?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.58 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem