Garmażerka ZAGÓRSCY

( 2.00 )

Opinie (2)

Znajdziemy tu gotowe wyroby garmażeryjne zawsze

Znajdziemy tu gotowe wyroby garmażeryjne zawsze świeże,typowe dla kuchni staropolskiej,galarety,naleśniki,pierogi,krokiety,pasztety,tatar,sałatki,fasolka,pulpety,surówki,mięsa i ryby.Jest to sklep firmowy,produkty te wytwarzane są przez właściciela, który jest jednocześnie producentem.Ceny wysokie.Obsługa miła,choć czasami "zachmurzona",z częstymi humorami,co i tak nie ma wpływu na sprzedaż, gdyż "walą"tutaj tłumy z okolicznych biur.Zakupiony prowiant otrzymujemy starannie zapakowany.Wnętrze garmażerki,choć przypomina poprzednią epokę, utrzymane jest w czystości.

Odwiedzałeś ostatnio Garmażerka ZAGÓRSCY?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem