Revel Pub

( 5.00 )

Opinie (6)

Jeden z najlepszych PUBów w okolicy. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z obsługi, jak i oferowanych potraw w restauracji. Zawsze smacznie, w miłej atmosferze. Polecam wszystkim zarówno na rodzinną kolację, jak i romantyczną randkę.

Super Lokal

Rewelacyjne jedzenie. Obsługa bardzo miła. Czasami na minus przy dużym ruchu brak miejsc.

Korzystam czasem z cateringu

Korzystam czasem z cateringu, wykonanego przez kucharzy z Revel Pub - nazwa zobowiązuje - rewelacyjnie! Pięknie i smakowicie. Zawsze udekorowane w najdrobniejszych szczegółach! Silna wola nie pomoże, bo każdy chce skosztować. Ogromny wybór dań, profesjonalne doradztwo.

Restauracja posiada super klimat

Restauracja posiada super klimat. Jedzenie bez zastrzeżeń. Odwiedzam ją często i oceniam bardzo pozytywnie. Polecam na zimowe wieczory!

W tym dniu byłam w lokalu RAVEL i po raz kolejny się nie

W tym dniu byłam w lokalu RAVEL i po raz kolejny się nie zawiodłam. Lokal bardzo przyjemny i czysty. Pani kelnerka bardzo szybko podeszła i po przywitaniu podała kartę Menu. Na zamówiony posiłek nie trzeba długo czekać. Moim zdaniem lokal godny polecenia choć czasem piwo podawane jest bardzo ciepłe a prosząc o zimne panie proponują dodanie lodu.

Ten pub odwiedzam już od dłuższego czasu ze względu na swój

Ten pub odwiedzam już od dłuższego czasu ze względu na swój klimat i dobrą kuchnię. Znajduje się on w podziemiach sklepu Hana. Panuje tam miła atmosfera, personel jest kompetentny i sympatyczny. Kuchnia jest dobra, wiele potraw wartych spróbowania. Ceny nie są przerażająco wysokie, choć kiedyś były zdecydowanie niższe. Menu jest bogate, ale nie przesadzone. Zaskoczyła mnie jedynie pisownia - w karcie znajdziemy sok "pożeczkowy" - jak można popełnić taki błąd? Czas oczekiwania na zamówienie jest zbyt długi, nawet jeśli klientów jest tylko kilku - to najsłabszy punkt całego Revel'a. Co ważne - sztućce i cała zastawa są czyste, a wygląd dań sprawia, że chce się je jeść. Wystrój lokalu ma swój klimat, wnętrze jest zadbane i czyste, słychać cichą muzykę. W toaletach także panuje porządek, nie ma jedynie ciepłej wody. Tutaj także słychać muzykę - tym razem klasyczną. Smaczne dania, profesjonalny personel i atrakcyjne wnętrze sprawiają, że Revel zasługuje na mocną 4.

Odwiedzałeś ostatnio Revel Pub?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(3.78 )

Gusto Dominium

(3.32 )

Pizza Hut

(4.03 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem