Revel Pub

( 5.00 )

Opinie (6)

Super Lokal

Rewelacyjne jedzenie. Obsługa bardzo miła. Czasami na minus przy dużym ruchu brak miejsc.

Jeden z najlepszych PUBów w okolicy. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z obsługi, jak i oferowanych potraw w restauracji. Zawsze smacznie, w miłej atmosferze. Polecam wszystkim zarówno na rodzinną kolację, jak i romantyczną randkę.

Korzystam czasem z cateringu

Korzystam czasem z cateringu, wykonanego przez kucharzy z Revel Pub - nazwa zobowiązuje - rewelacyjnie! Pięknie i smakowicie. Zawsze udekorowane w najdrobniejszych szczegółach! Silna wola nie pomoże, bo każdy chce skosztować. Ogromny wybór dań, profesjonalne doradztwo.

Restauracja posiada super klimat

Restauracja posiada super klimat. Jedzenie bez zastrzeżeń. Odwiedzam ją często i oceniam bardzo pozytywnie. Polecam na zimowe wieczory!

W tym dniu byłam w lokalu RAVEL i po raz kolejny się nie

W tym dniu byłam w lokalu RAVEL i po raz kolejny się nie zawiodłam. Lokal bardzo przyjemny i czysty. Pani kelnerka bardzo szybko podeszła i po przywitaniu podała kartę Menu. Na zamówiony posiłek nie trzeba długo czekać. Moim zdaniem lokal godny polecenia choć czasem piwo podawane jest bardzo ciepłe a prosząc o zimne panie proponują dodanie lodu.

Ten pub odwiedzam już od dłuższego czasu ze względu na swój

Ten pub odwiedzam już od dłuższego czasu ze względu na swój klimat i dobrą kuchnię. Znajduje się on w podziemiach sklepu Hana. Panuje tam miła atmosfera, personel jest kompetentny i sympatyczny. Kuchnia jest dobra, wiele potraw wartych spróbowania. Ceny nie są przerażająco wysokie, choć kiedyś były zdecydowanie niższe. Menu jest bogate, ale nie przesadzone. Zaskoczyła mnie jedynie pisownia - w karcie znajdziemy sok "pożeczkowy" - jak można popełnić taki błąd? Czas oczekiwania na zamówienie jest zbyt długi, nawet jeśli klientów jest tylko kilku - to najsłabszy punkt całego Revel'a. Co ważne - sztućce i cała zastawa są czyste, a wygląd dań sprawia, że chce się je jeść. Wystrój lokalu ma swój klimat, wnętrze jest zadbane i czyste, słychać cichą muzykę. W toaletach także panuje porządek, nie ma jedynie ciepłej wody. Tutaj także słychać muzykę - tym razem klasyczną. Smaczne dania, profesjonalny personel i atrakcyjne wnętrze sprawiają, że Revel zasługuje na mocną 4.

Odwiedzałeś ostatnio Revel Pub?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(4.16 )

Gusto Dominium

(3.25 )

Pizza Hut

(4.27 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem