Szpital Wojskowy

( 3.00 )

Opinie (12)

Średnio

28 miałam operację żylaków w w/w szpitalu. Miałam znieczulenie w kręgosłup. Po operacji lezalam w osikanej pościeli bo nie bylo komu zmienić. Cały dzień bylam glodna ponieważ okazalo sie ze nie jestem zaprowiantowana. Po zdjeciu szwów na wizycie kontronej lekarz nie zdezynfekował ranek ani nie opatrzył mimo ze leciała krew.

Trafiłem do tego miejsca ze złamanymi kościami śródręcza

Trafiłem do tego miejsca ze złamanymi kościami śródręcza, na dzień dobry, pielęgniarka na SOR stwierdziła że w tym stanie powinennem się udać na pomoc doraźną, z lekka zdziwiony pojechałem, gdzie lekarz dyżurny stwierdził że ręka jest złamana najprawdopodobnoej, po wypisaniu skierowania do 111 Cyrku Wojskowego, wróciłem tam spowrotem. Mając skierowanie w dłoni myślałem ze sprawę da się szybko załatwić....nic bardziej mylnego. Chirurg po spojrzeniu na rękę stwierdził że to jest sprawa do ortopedy, chyba miał rentgen w oczach....wezwany ortopeda szedł na SOR 2,5 godz, prawdopodobnie jeszcze idzie..., bez zlecenia rtg, w zasadzie bez niczego, mając dość bezsensownego czekania i obserwacji jak szybko potrafią zająć się Panem z 3,5 promila alk.we krwi z rozciętą głową poszedłem do domu. Ile mozna czekać na ortopede, jak wogóle ktoś tam śmie przychodzić i prosić o pomoc,Ogólnie NIE POLECAM , totalna żenada...!!!!!!

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Obsługa szpitala i jakość świadczonych usług na bardzo

Obsługa szpitala i jakość świadczonych usług na bardzo, bardzo niskim poziomie. Szpital jest nie sprzątany. W pokojach pacjentów gdzie powinno być sterylnie, gołym okiem widać po podłodze, że jest ona nie sprzątana od wielu dni. Porządek jednak to nic z obsługą szpitala, a dokładnie z obsługą oddziału wewnętrznego! Pielęgniarki zachowują się jakby pracowały za karę, wiecznie naburmuszone i obrażone, a strach o coś poprosić czy zapytać. Lekarze tak samo. Wypisują ludzi schorowanych ze szpitala bez obejrzenia wyników,które otrzymali 5 dni wcześniej, dzięki czemu chora osoba po wypisaniu trafia z powrotem do szpitala na intensywną terapię w stanie krytycznym już po 2h od wyjścia. To jest skandal! szpital ten już potocznie nazywany jest "umieralnią" i nie życzę nikomu by musiał tam trafić.

Jestem bardzo zadowolona z organizacji

Jestem bardzo zadowolona z organizacji, jaka ma miejsce w szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy. Gdy mój mąż miał problem z nogą - wżadnym innym szpitalu nie chcieli jemu pomóc, tłumacząc, że nie ma ortopedy.Sprawa jednak była pilna, ponieważ jego kolano bardzo opuchło. W szpitalu Wojskowym natomiast od razu był przyjęty i obsłużony. Na miejscu lekarz ściągnął jemu wodę z kolana, zapisał zwolnienie i recepty. Pielęgnairki- zarówno na recepcji, jak i a sali bardzo uprzejme i pomocne.

Dotyczy przychodni dermatologicznej przynależącej do

Dotyczy przychodni dermatologicznej przynależącej do szpitala wojskowego: Czas rejestracji na wizyty nie jest obowiązujący, co 10.min. lekarz przyjmujący robi sobie przerwę. Obsługa niemiła, krzyczy się na pacjentów i wyprasza z rejestracji, albo zamyka drzwi na klucz. Uprzykrza się życie ciągłym kontrolowaniem legitymacji ubezpieczeniowych, mimo wpisu daty końca ważności ubezp. na karcie pacjenta (wpisuje ta sama osoba, która potem ponownie pyta o dokumenty przy każdej wizycie), pacjentów nie traktuje się równo. Wygląd miejsca obskurny, toalety stare i zaniedbane. Mimo niezadowolenia pacjentów nie wprowadza się żadnych zmian i udogodnień.

Starszy człowiek mający 85 lat miał to nieszczęście

Starszy człowiek mający 85 lat miał to nieszczęście, że trafił właśnie tam. Niewydolność serca wg lekarzy na ostatnim, najgorszym etapie, zapalenie płuc; na dodatek niechodzący, mający trudności aby jeść samemu, nie może sam się napić, nie potrafi sam sobie poprawić poduszki. Pielęgniarki przychodziły tylko wtedy, kiedy musiały – zmierzyć ciśnienie, podać lekarstwa, w innym wypadku w ogóle nie zaglądały. Chcesz, żeby przyszła pielęgniarka? Zadzwoń przecież jest dzwonek. W porządku, tylko ten dzwonek jest dla ludzi zdrowych, pół metra od łóżka, na którym leży praktycznie bezwładny człowiek! Jak tylko się wg lekarzy „poprawiło”, a szpital w Olsztynie odmówił przyjęcia starszego człowieka, twierdząc, że jest już za stary na leczenie, wypuszczono dziadka ze szpitala, w końcu antybiotyki można przyjmować w domu..

27 06 karetka zabrała mojego dziadka do owego szpitala

27/06 karetka zabrała mojego dziadka do owego szpitala. Była to kolejna wizyta 85 letniego w tym szpitalu. Niestety. Spakowaliśmy więc rzeczy i pojechaliśmy zobaczyć, jak się czuje dziadek. W izbie przyjęć spotkaliśmy panią doktor. Rozmowa była bardzo interesująca. Dowiedziałam się np. że co to za różnica na co umrze 85 latek. Przecież on jest już stary i trzeba w końcu umrzeć, bo takie jest życie. Co to przecież za różnica czy umrze na serce czy na płuca. Nie wiedzą co jest z płucami, bo po co, skoro ma taką niewydolność serca. To i tak dziwne, że dziadek jeszcze żyje po takich zawałach. Właśnie coś takiego usłyszałam od pani doktor! To, że dziadek jest skazany na śmierć i postawiono na nim krzyżyk. A on jak na złość lekarzom ma siłę życia, chce żyć! Tylko co z tego, jak lekarze nie chcą mu na to pozwolić? Pytamy więc szanownej pani doktor, czy dziadek zostanie w szpitalu czy odwiozą go do domu, skoro ma takie „dobre” wyniki. Usłyszeliśmy – najwcześniej rano zostanie wypuszczony. Pojechaliśmy do domu z myślą, że dziadkowi będzie lżej, że w końcu będzie mógł w miarę oddychać.. Ale niedługo trwała nasza ulga. Ok. 23 dostaliśmy telefon, że karetka zaraz będzie odwozić dziadka do domu... No i tym sposobem dziadek „w ogólnym stanie dobrym” został przywieziony do domu.

Odwiedzałeś ostatnio Szpital Wojskowy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Szpital Miejski Olsztyn

(0.50 )

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej

(0.50 )

Szpital akademicki w Gdańsku

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem