Piotr i Paweł

( 3.59 )

Opinie (2293)

Niemiła obsługa

sam sklep nie ma zbyt dużo do zaoferowania, a ceny niektórych produktów są dużo wyższe niż w innych sklepach. Za to obsługa zawsze może się czymś popisać - jeśli udają, że nie widzą klientów i są zajęci własnymi sprawami, to są wręcz bezczelni.

Fatalnie! Nigdy więcej tam nie pójdę!!!

Mięso drogie i kiepskiej jakości!! Poprzerastane nieswieze Poledwiczki wieprzowe za 28 zł!!!! Ryby stare!!! Kupiłam tuńczyka za 160 zł, którego musiałam wyrzucić do śmieci ponieważ smierdział!!! Ekspedientki nie wiedzą jakie sery sprzedają!!! Nie potrafią udzielić informacji czy sery są dlugodojrzewajace, z jakiego mleka ile % tłuszczu zawierają!!!! Dzisiaj sprawdziłam rachunek i cztery ceny były zawyżone (inne na półkach, wyższe na rachunku)!!!! (Ekspedientka ordynarna!!! Młoda kobieta z akrylowymi paznokciami utrudniajacymi pracę, obrazona, że tam pracuje!!!) Nie usłyszałam słowa przepraszam za zaistniałą sytuację!!! Szkoda!!!

Zamówinie w e-sklepie

Zamówienie złożone i opłacone przyjechało z 8 godzinnym spóźnieniem! W tym czasie nie było żadnego kontaktu ze sklepem - telefony na infolinii nie odpowiadały. Ponad to produkty przyjechały PRZETERMINOWANE lub na granicy terminu ważności. Nigdy już nie zrobię zakupów w tym sklepie i odradzę innym.

Nieuczciwy sklep!

Zamówienie na e-sklepie złożone i zapłacone. Zakupów i pieniędzy nie ma. Telefony podane na infolinii są wyłączone.

Odwiedzałeś ostatnio Piotr i Paweł?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alma Market

(4.50 )

Bomi

(3.46 )

Delikatesy Turysta

(4.90 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem