Aureus

( 1.00 )

Opinie (2)

Tajemniczy klient

Bardzo specyficzne miejsce, ciasne i brudne.Widać że panuje tu chłód bo na ścianach nieestetyczny grzyb. No ale ocena ma byc za obsługę - nie polecam Pani obsługująca to typowy typ "maglownicy" bardzo głośno dyskutuje jak przekupka z targu a co ciekawsze non stop plotkuje - niemiły klimat.Co do asortymentu - coś kupic się da ale lepiej wybrać punkt szybkiej i miłej obsługi niż ten "magiel".

Mały

Mały, ciasny z dziwną obsługą sklep wielobranżowy jak przeczytałam na informacji. Z zewnątrz wygląda naprawdę źle. Stare drewniane okno odstręcza ale jest szansa, że sklep będzie posiadał inne, bo akurat przy mnie przyszedł fachowiec od jego wymiany. W środku już zupełnie inaczej: ładnie, czysto, estetycznie. Obsługa, jako, że akurat trafiłam na ten pechowy moment konsultacji była bardzo długa. Do tego dochodzi właśnie ignorujące zachowanie sprzedawcy, który kazał tyle czekać ale widziałam, że z sympatią zwracał się do stałych klientów dlatego określiłam to mianem "dziwnej obsługi". Po tej wizycie mam mieszane uczucia. Poczułam się zignorowana i miałam nieodpartą ochotę powiedzieć panu, że stoję i czekam ale gdy już zostałam obsłużona padły miłe słowa z jego ust. Polecam to miejsce (asortyment to głównie prasa i papierosy), by każdy sprawdził sam co to za miejsce.

Odwiedzałeś ostatnio Aureus?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

(3.00 )

To i owo

(4.00 )

Blacharstwo samochodowe Imort-Export Łukasz Kołodziej

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem