wonder-toy.com

( 1.00 )

Opinie (3)

Tragedia

sklep ma nową stronę internetową wondertoy.pl niestety przyszło mi reklamować zakupiony u nich domek. Kontakt telefoniczny przez cały grudzień był nie mozliwy. Natomiast odpoeiedzi na emaile mało rzeczowe i nieprzyjemne

strona internetowa na której znajdziemy sklep online z

strona internetowa na której znajdziemy sklep online z fajnymi , różnymi grami planszowymi, karcianymi, czasopismami , dodatki do gier planszowych, czy nawet przedziwne meble dla dzieci. . Strona wygląda bardzo ładnie i schludnie , towar jest dokładnie opisany ze zdjęciami produktu , ceny atrakcyjne.

bardzo fajny sklep internetowy w którym można zakupić

bardzo fajny sklep internetowy w którym można zakupić niesamowite rzeczy dla dziecka począwszy od mebli,zabawek, puzzli, klocków, zestawów do zabaw takich jak np; kuchnia, domki dla lalek, rowerki , pojemniki na zabawki i wiele innych świetnych i nowoczesnych artykułów dla dzieci. Strona wygląda bardzo ładnie i kolorowo.

Odwiedzałeś ostatnio wonder-toy.com?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

kuchniapupila.pl

(4.50 )

Foto.it

(5.00 )

cal.pl

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem