wonder-toy.com

( 1.00 )

Opinie (3)

Tragedia

sklep ma nową stronę internetową wondertoy.pl niestety przyszło mi reklamować zakupiony u nich domek. Kontakt telefoniczny przez cały grudzień był nie mozliwy. Natomiast odpoeiedzi na emaile mało rzeczowe i nieprzyjemne

strona internetowa na której znajdziemy sklep online z

strona internetowa na której znajdziemy sklep online z fajnymi , różnymi grami planszowymi, karcianymi, czasopismami , dodatki do gier planszowych, czy nawet przedziwne meble dla dzieci. . Strona wygląda bardzo ładnie i schludnie , towar jest dokładnie opisany ze zdjęciami produktu , ceny atrakcyjne.

bardzo fajny sklep internetowy w którym można zakupić

bardzo fajny sklep internetowy w którym można zakupić niesamowite rzeczy dla dziecka począwszy od mebli,zabawek, puzzli, klocków, zestawów do zabaw takich jak np; kuchnia, domki dla lalek, rowerki , pojemniki na zabawki i wiele innych świetnych i nowoczesnych artykułów dla dzieci. Strona wygląda bardzo ładnie i kolorowo.

Odwiedzałeś ostatnio wonder-toy.com?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

kuchniapupila.pl

(4.50 )

Foto.it

(5.00 )

cal.pl

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem