wonder-toy.com

( 1.00 )

Opinie (3)

Tragedia

sklep ma nową stronę internetową wondertoy.pl niestety przyszło mi reklamować zakupiony u nich domek. Kontakt telefoniczny przez cały grudzień był nie mozliwy. Natomiast odpoeiedzi na emaile mało rzeczowe i nieprzyjemne

strona internetowa na której znajdziemy sklep online z

strona internetowa na której znajdziemy sklep online z fajnymi , różnymi grami planszowymi, karcianymi, czasopismami , dodatki do gier planszowych, czy nawet przedziwne meble dla dzieci. . Strona wygląda bardzo ładnie i schludnie , towar jest dokładnie opisany ze zdjęciami produktu , ceny atrakcyjne.

bardzo fajny sklep internetowy w którym można zakupić

bardzo fajny sklep internetowy w którym można zakupić niesamowite rzeczy dla dziecka począwszy od mebli,zabawek, puzzli, klocków, zestawów do zabaw takich jak np; kuchnia, domki dla lalek, rowerki , pojemniki na zabawki i wiele innych świetnych i nowoczesnych artykułów dla dzieci. Strona wygląda bardzo ładnie i kolorowo.

Odwiedzałeś ostatnio wonder-toy.com?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

kuchniapupila.pl

(4.50 )

Foto.it

(5.00 )

cal.pl

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem