Piekarnia Cukiernia

( 4.50 )

Opinie (15)

Piekarnię na ul

Piekarnię na ul. Odkrywców odwiedzam od dawna. Jakość obsługi oceniam na bardzo dobrą; panie są miłe i uśmiechnięte, zawsze doradzą (jeśli nie wiem na co się zdecydować). Poza odpowiednią atmosferą podoba mi się duży wybór produktów i warunki higieniczne; jest czysto i nigdy nie spotkałam się z sytuacją, że pani dotyka chleb albo ciasto rękami, którymi wcześniej dotykała pieniądze. Panie obsługują klientów sprawnie i bezproblemowo. Ceny, moim zdaniem, nie są przesadnie zawyżone.

Ta piekarnia nigdy nie przestanie

Ta piekarnia nigdy nie przestanie mnie-pozytywnie-zaskakiwać.Wyróżnia ją nie tylko niesamowicie zgrana załoga,zawsze perfekcyjnie obsługująca spore,niekończące się tutaj,kolejki,ale i serwowanie swoim klientom nowości i możliwości degustacji nowych smaków.Hitem,który ostatnio tu odkryłam,są bułki ze szpinakiem.Z prawdziwym,autentycznym(mam nadzieję,że wiem,co mówię i nie czai się w tym żaden ukryty proszek,czy też E),zdrowym szpinakiem.Pycha!Wnioskuję o więcej takich eksperymentów.

Kiosk typu piekarnia zlokalizowany na przystanku

Kiosk typu piekarnia zlokalizowany na przystanku autobusowym. Jest to jeden z punktów sprzedaży z piekarni z os. Na Stoku. Obsługa odbywa się z okienka. Postanowiłam zakupić chleb w tym miejscu, oczekiwałam na autobus przesiadkowy, a że było wtedy bardzo mroźne popołudnie i nie chciało mi się już iść do innego sklepu, stąd zakup tutaj. Przede wszystkim mało widoczny wybór chleba. Dostępność popołudniem raptem podstawowe rodzaje chleb zwykły i krojony. Były jeszcze widoczne z zza okienka placki typu pizza/do odgrzewania ale to rodzaj przekąsek. Chleb wybrałam, zapłaciłam, o paragon musiałam się upomnieć, pani wyszła z założenia, że pewno nie trzeba, bo to tylko sprzedaż na przystanku i klient zaraz pojedzie dalej. Kiosk mało atrakcyjny jeśli chodzi o zewnętrzny wygląd, typowa budka. Jakoś przeraża mnie kupowanie w takich miejscach, gdzie o pierwszym wrażeniu co do schludności miejsca trudno mówić. Czasami jak tutaj jestem, zwłaszcza w lecie widzę, że nic się nie zmieniło co do estetyki wnętrza i nie decyduję się na zakup. Ruch raczej niewielki, chociaż w ofercie znalazły się towar uzupełniający typu kanapki, informuje o tym wywieszona kartka.

Niepozorna cukiernia w murowanej budce niedaleko dworca PKS

Niepozorna cukiernia w murowanej budce niedaleko dworca PKS w Toruniu. Nigdy tam nie zaglądałam, bo nie wyglądało mi to miejsce zbyt apetycznie. Jednak skusiłam się, bo chodząc tedy dość regularnie to jedyna piekarnia na mej drodze. Obsługa odbywa się przez okienko i nie wchodzi się do środka. Przed budka stoi potykacz reklamujący to miejsce. W środku niewiele było towaru, ale myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja w tym miejscu kupuje paluchy maślane. Gdy podeszłam do okienka, poprosiłam o palucha. Pani zapytała jakiego, na co ja ze zdziwieniem odparłam a jakie są. Pani zaprezentowała mi maślane i z serem. Zakupiłam jednego palucha maślanego. Pani zapytała czy może go przełamać, na co ja się zgodziłam. Wyrób bardzo smaczny i niedrogi bo za 1,20zł.

Wchodząc do sklepu zauważyłem

Wchodząc do sklepu zauważyłem, że Pani ekspedientka prowadzi prywatną rozmowę telefoniczną.Pomimo mojej obecności i chwilowego oczekiwania przed ladą Pani nie przywitała się ze mną ani nie zakończyła rozmowy.Gdy już odstałem swoje przy ladzie Pani pożegnała się ze swym rozmówcą słowami "później zadzwonię bo muszę obsłużyć".Poczułem się jak intruz, który śmie przerwać bardzo porywającą i ważną konwersację.Zakupiłem wodę Żywiec Zdrój 0,5l w cenie 2,20zł. Kasjerka nie nabiła towaru na kasę, natomiast przyjęła wyliczone pieniążki. Widząc, że nie odchodzę od lady nabiła towar na kasę i rzuciła mi paragon na blat. Po odejściu od kasy usłyszałem "do widzenia".

Jestem szczerze pozytywnie zaskoczona faktem

Jestem szczerze pozytywnie zaskoczona faktem, że po godzinie 16 można dostać w owym miejscu świeże pączki i pieczywo. Owy sklep oferuje przepyszne wypieki. Punkt znajduje się w centrum miasta, więc spodziewałam się wysokich cen. Myliłam się, ponieważ kwoty za proponowane są bardzo niskie. Wypieki owego miejsca są smaczne i tanie.Pani sprzedająca owe produkty jest miła i wie co sprzedaje (rozróżnia ciastka i bułki).Do owego miejsca wchodzi się po schodach, które przy obecnej pogodzie mogą być zdradliwe, zwłaszcza, że niestety nikt ich nie wyciera. Poza tym sklep jest bardzo mały i przy kilku klientach robi się tłok.

Weszłam do piekarni

Weszłam do piekarni. W środku nie było ani jednego klienta. Były dwie sprzedawczynie. Jedna z nich stała przy kasie, druga nieco dalej. Żadna nie odpowiedziała mi "dzień dobry". Ekspedientka przy kasie była kobietą ok. 55 lat, miała ciemne krótkie włosy i ok. 163 cm wzrostu. Mimo, że byłam jedyną klientką w sklepie, nie zostałam od razu obsłużona, ponieważ panie rozmawiały ze sobą. Następnie kasjerce zadzwonił telefon. Spojrzała na mnie nie wiedząc, czy odebrać, czy mnie obsłużyć. Wybrała jednak odebranie telefonu. Wtedy druga ekspedientka powiedziała, że zaraz podejdzie. Była to kobieta lat ok. 30, miała krótkie włosy i ok. 175 wzrostu. Poprosiłam o chleb wiejski. Pani oznajmiła mi cenę (2,50zł). Podałam pani monetę 5złotową. Wydając resztę, pani nie oznajmiła jej kwoty, nie podziękowała za zakupy i nie zaprosiła mnie ponownie. Przez cały czas wizyty w tym sklepie czułam się jak intruz. Mimo, że były w nim 2 ekspedientki musiałam czekać na obsługę kilka minut. Taka sytuacja w tym miejscu powtarza się bardzo często.

Odwiedzałeś ostatnio Piekarnia Cukiernia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Edma

(5.00 )

Piekarnia Tyrolska

(3.02 )

Pellowski

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem