W. Kruk

( 3.19 )

Opinie (333)

Super obsługa.

Znakomita obsługa salonu jubilerskiego pełen profesjonalizm obsługi oraz pełne poświęcenie dla klienta. Dodatkowo obsługa salonu znakomicie się prezentuje co również dobrze świadczy o marce którą reprezentują pracownicy. Gorąco Polecam ten salon ponieważ obsługa naprawdę doradzi w wyborze asortymentu dla mężczyzny jak i dla kobiety.

W krakowskim sklepie firmy W

W krakowskim sklepie firmy W. KRUK zostawiłem 8 grudnia 2008 roku zakupiony w tym sklepie komplet damskiej biżuterji, który kupiłem rok wcześniej, do renowacji i naprawy łancuszka. Usługa ta miała być wykonana do 22 grudnia 2008. Niestety terminu niedotrzymano mimo, że uprzedzałem iż będzie to prezent na wigilię i bardzo zależy mi na terminowym wykonaniu usługi. W dniu 12 stycznia 2009 zatelefonowano do mnie, że mogę odebrać biżurerię. Jakież było moje zdziwienie, kiedy oświadczono mi, że mam zapłacić za tą pracę. Kupując ten zestaw kosztujący ponad 8000 zł. otrzymałem kartę na darmowe usługi do tego zestawu takie jak drobna naprawa, odświeżanie itp. Okazało się, że jeszcze do tego potrzebny jest paragon. Ponieważ go nie miałem kazano mi zapłacić, mimo że naprawiono łańczyszek w taki sposób, że nie dało się go przecisnąć przez wisiorek i pozostawiono go do prawidłowego naprawienia. Tak więc kolejny raz zmuszony jestem tracić czas na dojazdy do firmy.

Razem z narzeczoną byłem wybrać obrączki

Razem z narzeczoną byłem wybrać obrączki. Profesjonalna obsługa przez wszystkich pracowników. Bardzo profesjonalne przedstawienie ofery, dobranie odpowiedniego rozmiaru, informacja o programie lojalnościowym oraz o dodatkowych prezentach od firmy dla Pary Młodej.

Kupując prezent prosiłem o pomoc w wyborze ozdób z

Kupując prezent prosiłem o pomoc w wyborze ozdób z bursztynem i niestety byłem zbywany stwierdzeniem,że wszystko jest wystawione. Zaskoczony tym faktem braku zainteresowania się sprzewadczyni co do mojej prośby i poradzenia mi w doborze prezentu zrezygnowałem z zakupu w tym sklepie.

Treść obserwacji usunięta na podstawie art

Treść obserwacji usunięta na podstawie art. 14 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Wchodząc do pustego salonu

Wchodząc do pustego salonu, nie usłyszałem żadnego powitania. Nawet kontakt wzrokowy z personelem tego nie wymusił. Po około 5 minutach pobytu w salonie, przechodząc akurat obok gabloty z interesującymi rzeczami usłyszałem: "W czym mogę pomóc?". Myślę, że gdyby interesujące mnie kolczyki były w drugim końcu salonu, zapewne mógłbym je jedynie pooglądać. Pracownica pokazała mi wybrany model i na tym koniec. Chciałem kupić go na prezent, ale nie wiem, jak by wyglądał na osobie. Wahałem się z zakupem, jednak pracownica nie zaproponowała, że może założy je, abym mógł zobaczyć jak wyglądają.

Wchodzą do sklepu

Wchodzą do sklepu, zostałam od razu zauważona i ekspedientka od razu się mną zainteresowała, pomimo, że przecież mogła stać i rozmawiać z inną espedientką (co się często zdarza). Zaczęłam dużo wybierać, troszkę "kręcić nosem", bo zależało mi na określonej rzeczy, ale pomimo tego ekspedientka była miła i z przyjemnością pokazywała mi różne naszyjniki. Poczułam się bardzo dobrze i uważam, ze pani obsługa klienta była bez zastrzeżeń.

W okresie karnawału chciałam kupić do sukienki szyfonową

W okresie karnawału chciałam kupić do sukienki szyfonową wstążeczkę na szyję - taką, na której umieszcza się wisiorek na szyję. Taka wstążeczka rzuciła mi się w oczy kilka dni wcześniej w salonie W. Kruk w Czeladzi. Była wyeksponowana w gablocie z najtańszymi rzeczami – takimi, które zostały przecenione i w której umieszczono końcówki serii. Sam towar też był wyjątkowo tani, jak na sklep branży jubilerskiej, bo kosztował 17 złotych. Postanowiłam podjechać do salonu i kupić ją, Wchodząc do sklepu zostałam tradycyjnie w bardzo sympatyczny sposób przywitana przez pracowników sklepu. W tym momencie pomyślałam sobie, że pewnie uśmiechy znikną z ich twarzy, kiedy będą musieli obsłużyć klientkę robiącą zakupy za 17 zł  Nic bardziej mylnego! Od momentu powitania do chwili opuszczenia sklepu traktowana byłam jak królewna, która kupuje kolię za milion dolarów! Pani, która mnie obsługiwała ani przez ułamek sekundy nie okazała zniecierpliwienia, mimo że przez dłuższy czas nie umiałam się zdecydować na kolor. Nie obsługiwała także w tym czasie innych klientek – była skupiona wyłącznie na mnie. Na koniec tradycyjne pakowanie w śliczny papier firmowy i całe rzesze uśmiechów kierowanych pod moim adresem. Od tego czasu minęło już ponad pół roku, jednak przyjemność, jakiej wówczas doznałam pamiętam do dziś. W tym stanie rzeczy mogę przyznać jedynie najwyższą ocenę.

W salonie tym byłam kilka dni wcześniej i dokonałam wyboru

W salonie tym byłam kilka dni wcześniej i dokonałam wyboru pierścionka, który zaproponowano mi że zostanie ściągnięty w odpowiednim rozmiarze i otrzymam informację sms (bez żadnych wpłat ani zobowiązań). Ku mojemu zdziwieniu informacja ta przyszła 28/08/2008 na podany numer tel, czym byłam pozytywnie zaskoczona. Na drugi dzień udałam się po odbiór. Obsłużyła mnie ta sama bardzo miła Pani (średniego wzrostu, blondynka). Niestety okazało się, że pierścionek jest jeszcze minimalnie za duży. Otrzymałam kolejne propozycje: ponownego ściągnięcia jeszcze mniejszego rozmiaru lub pomniejszenia istniejącego już w salonie pierścionka. Pani była bardzo miła, czekała na moje reakcje i proponowała rozwiązania. Ostatecznie zdecydowałam o zakupie innego pierścionka i do kompletu naszyjnika i kolczyków. Wszystko zostało bardzo gustownie zapakowane, otrzymałam paragon i potwierdzenie prób metalu z którego były zrobiona zakupiona biżuteria. Z pewnością wrócę do tego salonu.

Przyszedłem do sklepu z zamiarem zakupu pierścionka o

Przyszedłem do sklepu z zamiarem zakupu pierścionka o godzinie kiedy sklep powinien być zamykany. Mimo tego ekspedientka poświęciła mi dużo czasu na poradę, dała czas na zastanowienie się i nie przypominała, że sklep powinien być od 15 minut zamknięty.

Salon czysty

Salon czysty, schludny. Wszystkie produkty były dokładnie wyłożone i zaprezentowane. Obsługa w salonie była miła (2 sprzedawców), ubrana w jednolite stroje. Sprzedawca reagował na zgłaszane potrzeby, sprawdzał dostępność innych rozmiarów pierścionków, niż te, które były już wyłożone w gablotach. Ostatecznie sprzedwca poinformował, że jest możliwość sprowadzenia szukanego rozmiaru u rodzaju pierścionka w przeciągu dwóch tygodni i jak tylko pierścionek będzie w salonie to prześle informację na telefon komórkowy.

Wizyta w sklepie celem wyboru biżuterii złotej

Wizyta w sklepie celem wyboru biżuterii złotej. Brak pracownika przy stanowisku obsługi. Nikt nie wita wchodzących klientów. pracownica znajdowała się w sklepie, ale nie zwracała uwagi na wchodzących do sklepu klientów. Dopiero po około 5 minutach po wyraźnym żądaniu ze strony klienta podeszła do stanowiska obsługi, ale była wyraźnie nie zadowolona z tego że musi kogoś obsługiwać. Pracownica nie chętnie odpowiadała na zadawane pytania, była nie uprzejma. Nie starła się inicjować sprzedaży ani proponować czegokolwiek klientowi.

Sklep usytuowany jest na głównej ulicy miasta

Sklep usytuowany jest na głównej ulicy miasta, dzięki czemu może liczyć na wielu klientów (w czasie mojej wizyty były 2 inne osoby). W salonie w tym czasie były 3 ekspedientki - każda z nich była zajęta swoimi obowiązkami (dwie obsługą klienta, trzecia układaniem biżuterii na półkach). Zostałam miło przywitana. Po chwili, kiedy mogłam rozejrzeć się po asortymencie, sprzedawca zapytał mnie, czy może mi w czymś pomóc. Szukałam kolczyków - prezentu dla siostry. Sprzedawca wskazał mi odpowiednie modele, a następnie wyjaśnił moje wątpliwości wobec produktu (jakość zapięcia).

Sklep usytuowany jest na głównej ulicy miasta

Sklep usytuowany jest na głównej ulicy miasta, dzięki czemu może liczyć na wielu klientów (w czasie mojej wizyty były 2 inne osoby). W salonie w tym czasie były 3 ekspedientki - każda z nich była zajęta swoimi obowiązkami(dwie obsługą klienta, trzecia układaniem biżuterii na półkach). Zostałam miło przywitana. Po chwili, kiedy mogłam rozejrzeć się po asortymencie, sprzedawca zapytał mnie, czy może mi w czymś pomóc. Szukałam kolczyków - prezentu dla siostry. Sprzedawca wskazał mi odpowiednie modele, a następnie wyjaśnił moje wątpliwości wobec produktu (jakość zapięcia).

Odwiedzałeś ostatnio W. Kruk?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Apart

(1.56 )

Swarovski

(5.00 )

Yes

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem