agru.pl

( 5.00 )

Opinie (8)

Super obsługa, rewelacja

Jeden z ostatnich w całości polskich producentów. Doskonałej jakości produkty, wspaniała obsługa, terminowość i towar z duszą, polecam

Super obsługa, rewelacja

Zamówienia na czas, jakość przedmiotów zakupionych świetna, zamówienia poza standardem realizowane, polecam

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

sklep internetowy na którym możemy zakupić repliki białej

sklep internetowy na którym możemy zakupić repliki białej broni , kute miecze, kute tasaki, miecze rzymskie, szable, pochwy na miecze, Buławy Hetmańskie złocone i wiele innego rodzaju broni i akcesorium. Strona wygląda bardzo interesująco i ładnie, jest zadbana , a towar dokładnie opisany ze zdjęciami.

Odwiedzałeś ostatnio agru.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

kuchniapupila.pl

(4.50 )

Foto.it

(5.00 )

cal.pl

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem