Aviva

( 3.64 )

Opinie (585)

Obsługa telefoniczna na średnim poziomie.

Wysłałam zapytanie o ubezpieczenie domku p godzinie 9:43, oddzwoniła kobieta po 40 minutach. Pani przedstawił się, kobieta bardzo miła jednak przedstawiona prze zemnie prośba o ubezpieczenie domku do 35 metrów kwadratowych, przebudowanego z letniskowego na mieszkalny sprawiła spory kłopot. Pani nie posiadała informacji na taką możliwość więc co chwilkę dopytywała kogoś o informację. Zadano mi pytania nie związane z ubezpieczeniem typu kod pocztowy adresu zameldowania mimo iż nieruchomość ubezpieczana znajduję się zupełnie gdzie indziej. Następnie poproszono mnie o przesłanie zdjęć. Po krótkiej ankiecie Pani wyceniła dom na 150 tysięcy i powiedziała że czeka na zdjęcia gdyż teraz żadnej kwoty ubezpieczenia podać nie może. Bardzo chaotyczna rozmowa. Nadal nie wiem w ogóle jak kształtują się chociaż w przybliżeniu ceny ubezpieczeń takich domków. Nie została także zaproponowana mi wizyta w placówce abym na miejscu mogła poznać ofertę.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Duże zaangażowanie że strony pracowników

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Obługa bardzo kompetentna, pracownicy z bardzo dużą wiedzą i zaangażoweniem w sposób profesjonalny oferują usugi firmy.

Tak sobie.

Tak sobie. zbyt często dzwonią gdy klient nie odbiera, wręcz nachalnie telefon za telefonem

Odwiedzałeś ostatnio Aviva?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.46 )

Avus Polska

(2.00 )

AXA

(3.77 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem