aramisklep.pl

( 2.75 )

Opinie (4)

Polecam

Zdecydowanie polecam, konkurencyjne ceny, dobry kontakt i wszystko na czas.

UWAGA !!!

Nie kupujcie w tym sklepie!!! Nieuczciwi sprzedawcy, którym się płaci a potem przez kilka miesięcy pisze, dzwoni a towaru nie przysyłają. Pani właścicielka jest osobą, z którą mailowałam i telefonowałam kilkunastokrotnie. Brak reakcji, kolejne obietnice, zganianie winy na poddostawców. Kompletny brak profesjonalizmu.

Sklep internetowy w którym zakupimy sprzęt biurowy

Sklep internetowy w którym zakupimy sprzęt biurowy, prezentacyjny lub projekcyjny, a są to tablice interaktywne, ekrany projekcyjne, projektory multimedialne, lampy, kable , uchwyty , niszczarki, rzutniki, akcesoria i wiele innych produktów do biura . Towar jest dokładnie opisany ze zdjęciami produktu.

Odwiedzałeś ostatnio aramisklep.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

kuchniapupila.pl

(4.50 )

Foto.it

(5.00 )

cal.pl

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem