King Square

( 4.50 )

Opinie (6)

Rewelacyjne sklepy, rzeczy inne niż w sieciówkach!

W Galerii King Square można znaleźć zawsze coś dla siebie. W Galerii znajdują się prywatne sklepy z ubraniami, galanteria, obuwiem oraz kostiumami kąpielowymi. Produkty polskie, włoskie i francuskie. Jakościowo rewelacja, ceny świetne. Gorąco polecam

Przedmiotem tej obserwacji jest tylko i wyłącznie damska

Przedmiotem tej obserwacji jest tylko i wyłącznie damska toaleta w Centrum Handlowym Kig Square, które mieści sie wKrakowi przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 18. Toaltey sa wprawdzie kipesko oznaczone - nie ma żadnych drogowskazów w całym Centrum ale w srodku na szczęscie panuje porządek i czystośc. W kabinach jest papier toaletowy. Podłogi sa umyte i co najważniejsze nie czuć charakterystycznego zapachu.

Przediotem tej obserwacji jest Jedno z nowszych Centrów

Przediotem tej obserwacji jest Jedno z nowszych Centrów handlowych w Krakowie Kig Square, które mieści sie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 18 w Krakowie. Dzisiaj rano był bardzo duży ruch. Było mnóstwo ludzi. W centrum panował względny porządek. Minusem jest brak koszy na śmieci na terenie CH. Sa ustawione tylko przy wyjsciach. I zaduch, który dzisiaj był wszechobecny - chyba jakiś problem z klimatyzacją. Dodatkowo - pan z ochrony nie potarfił udzielić mi podstawowej informacji na temat drogi do schodów.

Przedmiotem tej obserwacji jest tylko i wyłacznie parking

Przedmiotem tej obserwacji jest tylko i wyłacznie parking płatny przy Centrum Handlowym King Square w Krakowie przy ulicy Powstańców wielkopolskich 18. Prking jest schludny i zadbany. Na wjeździe pan z obsługi podaje bilet parkingowy z oznaczoną godzina wjazdu. Niestety nie potrafił mnie poinformować gdzie jest wolne miejsce. POjezdiłam chwilę w poszukiwaniu wolnego miejsca postojowego, którego niestety nie znalazłam i byłam zmuszona pojechać na sąsiedni parking.

Centrum King Square w Krakowie jest jednym z najmłodszych a

Centrum King Square w Krakowie jest jednym z najmłodszych a zarazem najspokojniejszych centrów w okolicy. Butiki znane głównie dla osób kupujących w CHT powodują że zakupy są odrobinę bardziej "galeriowe" a mniej "targowe". Czysto, schludnie, mało ludzi wszystkie te czynniki powodują że zakupy są naprawdę przyjemnością i pozwalają na zrelaksowanie się :) polecam dla fanów "tandety" a także dla ludzi szukających jakości w przystępnej cenie.

Odwiedzałeś ostatnio King Square?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Galeria Centrum

(4.25 )

Galeria Pomorska

(3.41 )

Galeria Przymorze

(4.27 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem