King Square

( 4.50 )

Opinie (6)

Rewelacyjne sklepy, rzeczy inne niż w sieciówkach!

W Galerii King Square można znaleźć zawsze coś dla siebie. W Galerii znajdują się prywatne sklepy z ubraniami, galanteria, obuwiem oraz kostiumami kąpielowymi. Produkty polskie, włoskie i francuskie. Jakościowo rewelacja, ceny świetne. Gorąco polecam

Przedmiotem tej obserwacji jest tylko i wyłącznie damska

Przedmiotem tej obserwacji jest tylko i wyłącznie damska toaleta w Centrum Handlowym Kig Square, które mieści sie wKrakowi przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 18. Toaltey sa wprawdzie kipesko oznaczone - nie ma żadnych drogowskazów w całym Centrum ale w srodku na szczęscie panuje porządek i czystośc. W kabinach jest papier toaletowy. Podłogi sa umyte i co najważniejsze nie czuć charakterystycznego zapachu.

Przediotem tej obserwacji jest Jedno z nowszych Centrów

Przediotem tej obserwacji jest Jedno z nowszych Centrów handlowych w Krakowie Kig Square, które mieści sie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 18 w Krakowie. Dzisiaj rano był bardzo duży ruch. Było mnóstwo ludzi. W centrum panował względny porządek. Minusem jest brak koszy na śmieci na terenie CH. Sa ustawione tylko przy wyjsciach. I zaduch, który dzisiaj był wszechobecny - chyba jakiś problem z klimatyzacją. Dodatkowo - pan z ochrony nie potarfił udzielić mi podstawowej informacji na temat drogi do schodów.

Przedmiotem tej obserwacji jest tylko i wyłacznie parking

Przedmiotem tej obserwacji jest tylko i wyłacznie parking płatny przy Centrum Handlowym King Square w Krakowie przy ulicy Powstańców wielkopolskich 18. Prking jest schludny i zadbany. Na wjeździe pan z obsługi podaje bilet parkingowy z oznaczoną godzina wjazdu. Niestety nie potrafił mnie poinformować gdzie jest wolne miejsce. POjezdiłam chwilę w poszukiwaniu wolnego miejsca postojowego, którego niestety nie znalazłam i byłam zmuszona pojechać na sąsiedni parking.

Centrum King Square w Krakowie jest jednym z najmłodszych a

Centrum King Square w Krakowie jest jednym z najmłodszych a zarazem najspokojniejszych centrów w okolicy. Butiki znane głównie dla osób kupujących w CHT powodują że zakupy są odrobinę bardziej "galeriowe" a mniej "targowe". Czysto, schludnie, mało ludzi wszystkie te czynniki powodują że zakupy są naprawdę przyjemnością i pozwalają na zrelaksowanie się :) polecam dla fanów "tandety" a także dla ludzi szukających jakości w przystępnej cenie.

Odwiedzałeś ostatnio King Square?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Galeria Centrum

(4.25 )

Galeria Pomorska

(3.41 )

Galeria Przymorze

(4.27 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem