Second Hand Textile House

( 5.00 )

Opinie (7)

Najlepszy ciucholand w Krakowie

Serdecznie polecam Textile House. Na wyprzedażach można niezle się obkupić. Jak mają nową dostawę to można trafić na naprawdę wspaniały towar (znane marki i dobra jakość) polecam!!

Bardzo miły personel

Bardzo miły personel. wyjątkowo zadbany lokal i dbałość o klienta. Polecam!

Obsługa w tym sklepie może być określona jako poprawna

Obsługa w tym sklepie może być określona jako poprawna. Sklep jest w miarę czysty i schludny. Jednak oferta (kiedyś bardzo bogata i różnorodna) ogranicza się do rzeczy bardzo słabej jakości pochodzących z tanich sieciówek. Personel określa te rzeczy jako "ekskluzywne", "markowe" itp., - nie jest to adekwatne do prezentowanej garderoby. Nie można kupić ubrań z manekinów, co jest kuriozalne. Wymiana asortymentu następuje bardzo rzadko (co 5 tygodni).

Bardzo atrakcyjny asortyment

Bardzo atrakcyjny asortyment. Przystępne ceny. Miłe ekspedientki informujące od wejścia o bieżącej akcji.

Sklep odwiedziłam w poszukiwaniu sukienki na co dzień

Sklep odwiedziłam w poszukiwaniu sukienki na co dzień. z daleka zauważyła gigantyczny napis "-50%", bez żadnych gwiazdek i małego druczku, co w tej branży coraz częściej się zdarza. W środku okazało się że rzeczywiście obowiązuje promocja -50% bez względu na dział. Sklep posiada dużą witrynę w której wyeksponowane są na manekinach ubrania adekwatne do pogody. Jest duży, można odnieść wrażenie że podzielono go na 3 części. Jeśli chodzi o estetykę, to sa to po porstu ściany zapełnione ubraniami, na podłodze chłodne kafelki. Duża półokrągła lada to jedyny ciekawy mebel w całej przestrzeni.Jeśli chodzi o towar- Większość ubrań wyglądała źle, szczególnie na dziale "exclusive" ubrania wyglądały jak sprzed 30 lat. Ciężko było znaleźć coś ciekawego, w nienaruszonym stanie. Miałam chyba jednak szczęście, znalazłam 2 sukienki z którymi udałam się do przymierzalni. są to maleńkie boksy, ze zniszczoną podłogą i ławeczką, zasłaniane kotarką. Jest w nich jednak czysto i znalazłam tam ani jednego kurzowego "kota" jak to zwykle bywa przymierzalniach. Zdecydowałam się na nie szybko jednak okazało się, że nie mam wystarczającej ilości gotówki a w sklepie nie można płacić kartą. Poprosiłam Panią za kasą żeby przetrzymała mi chwilę te dwie rzeczy. Nie była zbyt miła, jednak zgodziła się. Podeszłam do bankomatu i po kilku minutach odebrałam towar.

Uwielbiam chodzić po Second Handach

Uwielbiam chodzić po Second Handach, ot taki moje powiedzmy hobby. Dlatego też będąc w moim rodzinnym mieście wpadłam do nowo otwartego Textile House który z nazwy jest SH. Jak dla mnie tylko z nazwy, urządzony jest niczym niejeden sklep w miarę "ekskluzywny", ceny - jak na Second Hand- masakra - przynajmniej dla mnie, 30-40 zł za sweter z drugiej ręki to trochę zbyt dużo, w takiej kwocie to można sweter kupić nowy,fakt faktem na wyprzedaży ale nowy i z gwarancją. Co do czystości sklepu zastrzeżeń nie mam. Natomiast poczułam się chwile jak potencjalna złodziejka, gdyż Pani z obsługi w widoczny sposób obserwowała mnie, gdzie bym nie poszła ja tam i ona za mną niczym cień. Ja już na pewno do tego SH nie wrócę, znam lepsze - i pod względem obsługi, i cen.

Sklep z używaną odzieżą Textile House odwiedziłam dzisiaj

Sklep z używaną odzieżą Textile House odwiedziłam dzisiaj ze względu na wielkie plakaty informujące, że wszystko dzisiaj po 3 zł. Jestem maniaczką lumpeksów, więc musiałam wejść. Obawiałam się bałaganu, ścisku, totalnego chaosu itp, ale miło się rozczarowałam. Osoby tam obsługujące sprawnie pilnowały porządku i szybko obsługiwały klientów, co chwila donosząc nowe ubrania na sklep. Jeśli w momencie takiego chaosu i zamieszania Panie dają radę to w normalnym dniu musi tam być jeszcze lepiej.

Odwiedzałeś ostatnio Second Hand Textile House?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dukat

(4.97 )

Maxi Dyskont

(3.50 )

Tomitex

(4.17 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem