Mrówka

( 3.40 )

Opinie (54)

Gorszy dzień

Byłam w chojnowskim markecie budowlanym Mrówka w dniu 13.04.2019r. Chyba trafiłam na dzień, w którym pracownicy mieli nadmiar pracy - żaden nie interesował się klientami, każdy zajęty był swoją pracą (a to klikanie w komputer, a to układanie towaru). Jestem zdania, iż pracownicy marketów powinni zauważać klientów przechodzących obok, a już z pewnością tych, którzy wyglądają na niezdecydowanych. Pracownik na kasie wyglądał jakby był "zmęczony życiem" - owszem grzeczny i uprzejmy, ale na twarzy nie dostrzegłam ani nawet cienia uśmiechu. Za tę wizytę mogę dać tylko 2,5 gwiazdki.

Bardzo pozytywnie!

Obsługa bardzo pomocna i rzeczowa. Udzielili wszelkich informacji na temat produktu, który mnie interesował. Bez problemu sprawdzili stan magazynowy, czy będzie dostępna wystarczająca ilość, czy będzie trzeba zamawiać. Zaproponowano, że w razie potrzeby sprowadzą towar z innego sklepu. W sklepie czysto i przyjemnie, dużo przestrzeni. Towar poukładany na półkach tak, że klient nie boi się, że za chwilę coś zrzuci. Duży wybór w towarze.

W sklepie personel niewidoczny

W sklepie personel niewidoczny, chcąc coś znaleźć, o coś zapytać trzeba najpierw długo szukać. A jak już się znajdzie to albo sami nie wiedzą, czy mają czy się nadaje.

Ostatnio będąc w super markecie budowlanym Mrówka zostałem

Ostatnio będąc w super markecie budowlanym Mrówka zostałem mile zaskoczony ze strony personelu. Ponieważ podczas wybieranie produktów miałem kłopot z wyborem odpowiednich przedmiotu. Wtedy jedna z pań przyszła wszytko mi wyjaśniła i bardzo ułatwiła wybór. Warto jeszcze zwrócić uwagę na porządek w sklepie, tematycznie ułożony asortyment i ogromy wybór artykułów wielobranżowych.

Jestem bardzo zadowolony z obsługi

Jestem bardzo zadowolony z obsługi, ponieważ personel był pomocny , uprzejmy i miły.Przy zadawaniu pytań technicznych potrafił fachowo foradzić.

Obsługa miła

Obsługa miła, sympatyczna. Zawsze doradzą przy wyborze czego kolwiek.

Pofatygowałam się do mrówki w celu zakupu rolet dzień

Pofatygowałam się do mrówki w celu zakupu rolet dzień- noc. Rolety zakupiłam jednak w domu okazało się ,że jedna roleta jest niekompletna. Poszłam do sklepu ponieważ chciałam zwrócić roletę jednak mój zwrot nie został przyjęty. Głównym problemem był brak paragonu. Za roletę płaciłam kartą i miałam historię płatności. Na jej podstawie osoba obsługująca powinna przyjąć zwrot. Pani na kasie nie miała pojecia o tym ,że powinna przyjąć zwrot. Dodatkowo wezwana Pani kierownik również sugerowała iż ich sklep wymaga tylko i wyłącznie paragonu. Ogólnie odniosłam wrażenie, że zawracam głowę. Panie nie były miłe wrecz opryskliwe. Pozostawiło to u mnie bardzo negatywne wrażenie . Nie wybiorę się tam w najbliższym czasie

Będąc ostatnio parokrotnie klientką sieci sklepów Mrówka w

Będąc ostatnio parokrotnie klientką sieci sklepów Mrówka w Ciechanowie była wielce rozczarowana. Sklep sprawiał wrażenie czystego, zaopatrzonego. Jednak pozory mogą mylić. Podczas oglądania towaru, byłam świadkiem ignorującego zachowania pracowników sklepu co do mojej osoby. Trzech panów mogło doradzać jednemu klientowi w tym samym czasie ja stałam czekając aż ktoś łaskawie podejdzie. Na koniec zostałam tylko poinformowana, że niestety w sklepie jest duży ruch a na dziale jest mało pracowników... Cóż jeżeli tak będą państwo obsługiwać klientów to nie wiem jak długo będziecie prosperować...

Pracownicy marketu budowlanego są niezwykle mili i

Pracownicy marketu budowlanego są niezwykle mili i pracowici. Mają dużą wiedzę na temat sprzedawanych produktów, mogą pomóc w wyborze poszukiwanego asortymentu i gwarantują fachowa pomoc. Otoczenie zadbane, czyste i przyjazne. Polecam!

Psb Mrówka jest nowym marketem w naszym mieście

Psb Mrówka jest nowym marketem w naszym mieście. Sklep jest czysty, przestronny, przyjemnie się robi w nim zakupy. Bardzo pomocni pracownicy.

Otoczenie sklepu

Otoczenie sklepu: parking, strefa w okolicach drzwi wejściowych i zaplecze utrzymane w nienagannym porządku i czystości. Kosze na śmieci widoczne i nieprzepełnione.Wejście do sklepu z widocznymi oznaczeniami godzin otwarcia sklepu, niestety nie utrzymano czystości podłogi-widoczne zabrudzenia. Do badanie wybrano dział z armaturą łazienkową.W sklepie zachowano ciągi komunikacyjne,po których klient przemieszcza się swobodnie i bez przeszkód. Informacja o działach widoczna i pomocna klientowi.W ekspozycji zauważono nieliczne luki oraz kilka braków w postaci nieuporządkowanej ekspozycji na regałach. Ceny wyraźnie oznaczone na wszystkich produktach.Klient niestety musiał długo czekać na podejście obsługi i w końcu sam poprosił o pomoc jednego z pracowników. Pracownik ubrany czysto w firmową bluzę, wyglądający estetycznie.Nie przywitano sie uprzejmie z klientem i nie zaproponowano mu kompetentnie pomocy.Na pytania o produkty sprzedawca odpowiadał chaotycznie i bez zaangażowania. Nie wykazał się dostateczną wiedzą z zakresu omawianych produktów i nie był w stanie zaproponować klientowi nic konkretnego.Nie potrafił skutecznie zachęcić do zakupu. Klient zdecydowanie rozczarowany wizytą na dziale.Pozostali pracownicy wykonywali swoje zajęcia-obsługiwali klientów bądź porządkowali towar na regałach.Klient rozczarowany wizytą w sklepie.

Osoba

Osoba, która mnie obsługiwała wykazała się pełnym profesjonalizmem. Duża wiedza nt. produktów i ich zastosowania. Doradztwo na najwyższym poziomie. Dodatkowo sprzedawca zaproponował niezbędne narzędzia. Sprawna obsługa kasowa. Sklep dobrze zatowarowany i zadbany.

Sklep Bemex

Sklep Bemex - Mrówka w Zambrowie znajduje się na peryferiach miasta na ulicy Legionowej. W sklepie można kupić niemal wszystko co jest potrzebne do domu. Począwszy od elementów instalacji hydraulicznej, elektrycznej, poprzez zaprawy, szpachle, farby czy elementy wykończenia wnętrz dywany, rolety i wiele innych. Wydawać się mogło by że zakupić można tu bez problemu niemal wszystko. Idealny sklep dla remontujących, z jednym WIELKIM ALE. Wiedza i kompetencje personelu pozostawiają wiele do życzenia. Szukałem namiotu który był na ekspozycji w strefie wejścia do sklepu. Podchodzę do pierwszej osoby z obsługi którą spotkałem w sklepie, niestety zostałem odesłany dalej. Tak jeszcze kilka razy aż ktoś z wielkim trudem ów namiot znalazł i mogłem udać się do kasy. Nie można wszystkich "wrzucać do jednego worka" ale część personelu po prostu nie wie co ma na sklepie.

kilka dni temu odwiedziłem ten sklep w poszukiwaniu

kilka dni temu odwiedziłem ten sklep w poszukiwaniu impregnatu do drewna, nie wiedziałem co wybrać, w telewizji widziałem za to reklamy produktów z teflonem, z długim czasem gwarancji na ochronę drewna. Wiedziałem że będę musiał poprosić pracownika o pomoc. Po wejściu do sklepu nie udałem się od razu w miejsce gdzie są impregnaty do drewna, chciałem "zwiedzić" ten sklep. Chodząc po nim zauważyłem że pracownicy dbają o niego, że w sklepie jest czysto, jest utrzymany porządek, co dobrze świadczyło o pracownikach. Udałem się na dział który mnie interesował, kiedy przyglądałem się produktom podszedł do mnie pracownik i zaoferował pomoc, zgodziłem się na nią. Pracownik wypytał mnie co potrzebuję i do czego, następnie polecił mi produkt powiedział dlaczego warto go wybrać, a kiedy zapytałem o inny produkt przedstawił mi go i powiedział o różnicach pomiędzy dwoma produktami. Po takiej obsłudze wziąłem zaproponowany produkt, zapłaciłem za niego i wyszedłem zadowolony ze sklepu.

Po przybyciu na miejsce podszedł do mnie od razu pracownik

Po przybyciu na miejsce podszedł do mnie od razu pracownik. Był to mężczyzna w wieku około 20 lat, wysoki, szczupły o krótkich włosach. Miał na sobie koszulkę firmową lekko zabrudzoną. Przywitał się słowami "Dzień dobry, w czym mógłbym Panu pomóc". Po przedstawieniu mu moich oczekiwać odnośnie zakupów w dosyć szybki i sprawny sposób pomógł mi odnaleźć rzeczy które aktualnie potrzebowałem oraz zaproponował rabat na te rzeczy w wysokości 10%. Po czym pomógł mi zapakować rzeczy do wózka. Pożegnał się w sposób kulturalny słowami "Do widzenia, mam nadzieje, że znalazł Pan czego szukał"

Odwiedzałeś ostatnio Mrówka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(3.19 )

Castorama

(3.96 )

Grupa PSB

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem