Mrówka

( 4.04 )

Opinie (61)

Super obsługa .POLECAM

Zawsze zaraz po wejściu do Mrówki w Lidzbarku Warmińskim zainteresuje się pracownik co się poszukuje o potrzebuje. Pomaga odnaleźć właściwy produkt i po dokonaniu wyboru jak trzeba przyjeżdża z wózkiem pakuje towar na wózek jedzie do kasy i p[o zapłaceniu zawozi do samochodu wskazanego i pakuje do samochodu . Po prostu bajka -nawet duże i ciężkie zakupy są przyjemnością . POLECAM !!.

Bardzo kompetenta obsługa

W ostatnim czasie miałam przyjemność być klientem marketu budowlanego Mrówka. Poszukiwałam rolet. Jako że nie znałam asortymentu oraz różnic pomiędzy poszczególnymi modelami rolet pracownik bardzo chętnie udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi. Pracownik wskazał mi konkretny model oczekujący moje wymagania, wytłumaczył funkcje każdego modelu z osobna. Mimo, że nie poprowadzono transakcji do końca jak i nie zastosowano sprzedaży wiązanej jak najbardziej obsługa była świetna i z chęcią zakupię w najbliższej przyszłości ten produkt. Pracownik był bardzo uśmiechnięty, używał zrozumiałego języka a co najważniejsze nie ponaglał rozmowy. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Zawsze miła obsługa

Szczerze mogę polecić zakupy w tym sklepie jeśli poszukujemy osoby, która ma wiedzę w danej dziedzinie. Tutaj zawsze mogę liczyć na radę odnośnie produktów, które mnie interesują i pomoc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Ceny są wyższe niż w innych marketach budowlanych, ale obsługa to nadrabia.

Zawsze uczynni i pomocni

W dniu 28.05.2019r. byłam w markecie Mrówka w Chojnowie. W sklepie było czysto - zarówno na podłogach, jak i na półkach z towarem. Pracownicy w większości uśmiechnięci, chętni do pomocy. Kasjerka skanowała zakupy sprawnie i szybko, ale uważnie je przekładała. Zakupy w takiej miłej atmosferze są przyjemnością, a nie tylko męczącym obowiązkiem. Na pewno tu wrócę.

Średnio

Dnia 17.05.2019 byłam na zakupach w markecie Mrówka w Chojnowie. Patrząc pod kątem jakości, nie była ona na najwyższym poziomie. Pracownik na sali sprzedaży ledwie "zaszczycił" mnie spojrzeniem, gdy poprosilam o pomoc. Był owszem uprzejmy, acz w jego nastawieniu brakowało choćby uśmiechu. Pani na kasie również zdradzała oznaki zniechęcenia, a może zmęczenia. Jeśli chodzi o towary, to duży wybór, jednaķ w niektórych działach ich rozmieszczenie nieco chaotyczne.

Trafilam na wspaniałą obsługę.

W Mrówce trafiłam na wspaniałą obsługę, która chętnie mi doradziła w wyborze, była bardzo uprzejma i uśmiechnięta. Wybór i różnorodność towarów jest duża, ceny są w porządku.

Miła obsługa

Sklep jest dobrze zaopatrzony. Obsługa miła i kompetentna. Pracownicy chętnie doradzą, cięższe zakupy pracownik wnióśł mi od razu do samochodu. Nota bene - parking jest duży, nie ma kłopotów z parkowaniem. Naprawdę chętnie okoliczni mieszkańcy robią w trm sklepie zakupy, i to nie tylko budowlane. Można tu kupić kwiaty , sadzonki do ogrodów.

Gorszy dzień

Byłam w chojnowskim markecie budowlanym Mrówka w dniu 13.04.2019r. Chyba trafiłam na dzień, w którym pracownicy mieli nadmiar pracy - żaden nie interesował się klientami, każdy zajęty był swoją pracą (a to klikanie w komputer, a to układanie towaru). Jestem zdania, iż pracownicy marketów powinni zauważać klientów przechodzących obok, a już z pewnością tych, którzy wyglądają na niezdecydowanych. Pracownik na kasie wyglądał jakby był "zmęczony życiem" - owszem grzeczny i uprzejmy, ale na twarzy nie dostrzegłam ani nawet cienia uśmiechu. Za tę wizytę mogę dać tylko 2,5 gwiazdki.

Bardzo pozytywnie!

Obsługa bardzo pomocna i rzeczowa. Udzielili wszelkich informacji na temat produktu, który mnie interesował. Bez problemu sprawdzili stan magazynowy, czy będzie dostępna wystarczająca ilość, czy będzie trzeba zamawiać. Zaproponowano, że w razie potrzeby sprowadzą towar z innego sklepu. W sklepie czysto i przyjemnie, dużo przestrzeni. Towar poukładany na półkach tak, że klient nie boi się, że za chwilę coś zrzuci. Duży wybór w towarze.

W sklepie personel niewidoczny

W sklepie personel niewidoczny, chcąc coś znaleźć, o coś zapytać trzeba najpierw długo szukać. A jak już się znajdzie to albo sami nie wiedzą, czy mają czy się nadaje.

Ostatnio będąc w super markecie budowlanym Mrówka zostałem

Ostatnio będąc w super markecie budowlanym Mrówka zostałem mile zaskoczony ze strony personelu. Ponieważ podczas wybieranie produktów miałem kłopot z wyborem odpowiednich przedmiotu. Wtedy jedna z pań przyszła wszytko mi wyjaśniła i bardzo ułatwiła wybór. Warto jeszcze zwrócić uwagę na porządek w sklepie, tematycznie ułożony asortyment i ogromy wybór artykułów wielobranżowych.

Jestem bardzo zadowolony z obsługi

Jestem bardzo zadowolony z obsługi, ponieważ personel był pomocny , uprzejmy i miły.Przy zadawaniu pytań technicznych potrafił fachowo foradzić.

Obsługa miła

Obsługa miła, sympatyczna. Zawsze doradzą przy wyborze czego kolwiek.

Pofatygowałam się do mrówki w celu zakupu rolet dzień

Pofatygowałam się do mrówki w celu zakupu rolet dzień- noc. Rolety zakupiłam jednak w domu okazało się ,że jedna roleta jest niekompletna. Poszłam do sklepu ponieważ chciałam zwrócić roletę jednak mój zwrot nie został przyjęty. Głównym problemem był brak paragonu. Za roletę płaciłam kartą i miałam historię płatności. Na jej podstawie osoba obsługująca powinna przyjąć zwrot. Pani na kasie nie miała pojecia o tym ,że powinna przyjąć zwrot. Dodatkowo wezwana Pani kierownik również sugerowała iż ich sklep wymaga tylko i wyłącznie paragonu. Ogólnie odniosłam wrażenie, że zawracam głowę. Panie nie były miłe wrecz opryskliwe. Pozostawiło to u mnie bardzo negatywne wrażenie . Nie wybiorę się tam w najbliższym czasie

Będąc ostatnio parokrotnie klientką sieci sklepów Mrówka w

Będąc ostatnio parokrotnie klientką sieci sklepów Mrówka w Ciechanowie była wielce rozczarowana. Sklep sprawiał wrażenie czystego, zaopatrzonego. Jednak pozory mogą mylić. Podczas oglądania towaru, byłam świadkiem ignorującego zachowania pracowników sklepu co do mojej osoby. Trzech panów mogło doradzać jednemu klientowi w tym samym czasie ja stałam czekając aż ktoś łaskawie podejdzie. Na koniec zostałam tylko poinformowana, że niestety w sklepie jest duży ruch a na dziale jest mało pracowników... Cóż jeżeli tak będą państwo obsługiwać klientów to nie wiem jak długo będziecie prosperować...

Pracownicy marketu budowlanego są niezwykle mili i

Pracownicy marketu budowlanego są niezwykle mili i pracowici. Mają dużą wiedzę na temat sprzedawanych produktów, mogą pomóc w wyborze poszukiwanego asortymentu i gwarantują fachowa pomoc. Otoczenie zadbane, czyste i przyjazne. Polecam!

Odwiedzałeś ostatnio Mrówka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(2.78 )

Castorama

(4.03 )

Grupa PSB

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem