PKS Starogard Gdański

( 0.70 )

Opinie (19)

Najgorsze autobusy

Płacąc za bilet miesięczny oczekuję ze będę mógł nimi jeździć a tu się okazuje ze nie. Autobusy jeżdżą jak chcą czyli np. 10 min szybciej a jak nie to to pół godziny później o ile w ogóle przyjadą bo zdarza się że nie. Ludzie jeśli macie jakikolwiek inny środek transportu to nie korzystajcie z pks’u bo możecie nie dojechać a jeśli już uda się wam wsiąść do autobusu to skasują was za jak za zboże i cudem będzie jeśli kierowca odpowie na dzień doby.

Rekrutacja

Pks dnia 13 sierpnia, o godzinie 17.05 nie zatrzymał się na rządanie w Gdańsku Orunia.

Brak klimatyzacji brudne szyby i wogole

Gorąco przepełnione autobusy brak klimatyzacji brudne szyby nie można podziwiać widoków bierzcie przykład z Arriva

Kiepsko

Jeżdżę już 7 lat PKS codziennie do Gdańska i niestety nie jest dobrze! Niektórzy kierowcy zachowują się jakby jeździli za karę,łaskę robią że nas w ogóle zabierają ludzi z przystanków. Tabliczkę z rozkładem można olać bo i tak jeżdżą jak chcą. Bardzo często są opóźnienia i nie raz czekałem a się okazało że kierowca sobie jechał szybciej. Sytuacja z dzis: kierowca wyzwał kobiety od bab i chciał je zawieść do Kocborowa bo się przyczepiły że się spóźnił :) Niestety tak to jest jak się nie ma konkurencji! Szkoda że Arriva już nie jeździ! (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Kontakt z większością kierowców jest utrudniony

Kontakt z większością kierowców jest utrudniony, czuję się ignorowany przez tych panów. Warunki na terenie kościerskiego przystanku są fatalne. Kolejki po bilety miesięczne to norma, ale tego nie da się przeskoczyć. Niestety, często w budynku przesiadują i śpią bezdomni, pijani ludzie, od których dochodzi wyjątkowo nieprzyjemny odór. Obsługa "przy domofonie", od której można się dowiedzieć kiedy i skąd jedzie dany autobus zawsze mnie odsyła do rozpiski autobusów, twierdząc, że "to tam przecież jest". Po co ta kobieta tam siedzi ?

Stanowiska są zaniedbane

Stanowiska są zaniedbane, obdarte ławki i poręcze, przeciekające daszki (od bardzo dawna). Ranne połączenia często są opóźnione - na przykład Kościerzyna - Niedamowo. Kierowcy pozwalają sobie na palenie tytoniu prowadząc pojazd. Jeden z kierowców zawsze "cuchnie" alkoholem. To tylko jedne z przykładów.

Ocena nie może być inna jak negatywna! Dziś o godz

Ocena nie może być inna jak negatywna! Dziś o godz. 15.50 wyjeżdżałem z Gdańska do Starogardu Gdańskiego. Przewidywany czas podróży miał wynieść lekko ponad godzinę. Niestety w Wojanowie autobus się popsuł i trzeba było czekać do 18.00 na kolejny transport, który z kolei jechał inną trasę - przez Skarszewy! Nikogo z PKS nie obchodziło to, że ktoś może mieć ważny powód, aby dotrzeć na czas na miejsce, nikogo nie obchodzi, że nie każdy jechał akurat do Starogardu, są inne bliższe miejscowości typu Janin, Kokoszkowy, przez które transport przez Skarszewy nie jechał, mieszkańcy tych miejscowości musieli wykupić dodatkowy bilet np Starogard Kokoszkowy. Dodatkowo informacja telefoniczna to żenada, żadnych sensownych informacji, w jaki sposób chcą zniwelować problem i pozwolić klientom dojechać do celu i na czas. Chamstwo i rzucenie słuchawką przez panią. To co się dzieje ogólnie na dworcu to też porażka, brud, smród i ubóstwo. Nie polecam tego środka transportu.

Odwiedzałeś ostatnio PKS Starogard Gdański?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(0.55 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(1.30 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem