Auchan

( 3.80 )

Opinie (4291)

Pozytywnie.

Hipermarket jest duży, ale wszystko jest w miarę na dobrym poziomie. Na stoiskach czysto, poza małymi niedociągnięciami podczas wykładania towaru. Zdarza się. ze są utrudnienia gdy pojawią się maszyny czyszczące. Trzeba być ostrożnym, bo wcale nie zwracają uwagi na klientów, trzeba uciekać. Zaskoczeniem jest stoisko rybne, zawsze czyste i jak na ryby, pachnące. Lubię tu wpadać i zrobić zakupy, albo zwyczajnie popatrzeć na ryby. Obok otwarte jest stoisko z sushsi, zawsze apetycznie wygląda i obsługa aż zachęca do zakupów. Panie przy stanowiskach kasowych miłe. Uważam, ze jak na tak duży hipermarket i dużo klientów, obsługa i wogóle cały hipermarket zasługuje na pozytywną opinię.

Super Jakość

Bardzo dobrze zaopatrzone stoisko warzywno-owocowe, świeże produkty bardzo miła i kompleksowa porada przy zakupie. Eleganckie stoisko rybne duży wybór miła obsługa, Ogromy wybór art. Zabawkowych można wybierać przebierać aż miło, tak samo stoisko ze słodyczami zaopatrzone bardzo dobrze. Polecam serdecznie ten sklep

Szybka i miła obsługa

Rewelacyjna obsługa Auchan Lublin, szybko i sprawnie bez kolejek.

opinia

Kto wam wyrządził krzywdę aplikacją z której korzystacie, lata świetlne dzielą was od Biedronki, Tesco, Lidla, Kaufland i Carrefour które to marki biją was na głowę jeżeli chodzi o czytelność i przejrzystość aplikacji. Zapomnieliście gdzieś o kliencie , a chyba nie o to chodziło.

Mieszane uczucia odnośnie obsługi

Byłem tam jednorazowo w pierwszej chwili kiedy zapytałem pracownika o to gdzie znajduje się dział z artykułami do auta zareagowała na mnie dosyć ignorująco lecz kolejna z pracownic zaprosiła mnie do kontaktu i poprowadziła mnie do danego miejsca . Stad tez moja ocena 3/5

kasjerki na medal

w sklepie Auchan Rybnik kasjerki sa miłe,kompetentne i bardzo kulturalne .nigdy nie spotkałem zeby kasjerka była niemiła i odnosiła się zle do klienta!

zwrot towaru

Pragnę uprzedzić klientów Auchan w Swadzimiu pod Poznaniem , by skrupulatnie informowali się o realnych możliwościach zwrotu zakupionego tam towaru, gdyż funkcjonujący tam oficjalnie Regulamin zwrotów nie ma nic wspólnego z rzeczywistością! W dniu 8 listopada zakupiłem tam drogi alkohol na dużą imprezę rodzinną. Ponieważ zapoznałem się z regulaminem i nie znalazłem w nim żadnej adnotacji o braku możliwości zwrotu alkoholu, wziąłem ilość z lekką nadwyżką /wiadomo dlaczego/. Kiedy we wtorek po 4 dniach próbowałem odnieść do zwrotu 2 butelki alkoholu w oryginalnych opakowaniach, ku swojemu zdziwieniu otrzymałem informację, że zwrotu dokonać nie mogę. Na stoisku z alkoholem nie było żadnej informacji w rodzaju " ten towar nie podlega zwrotowi"!. W regulaminie również nie spełnia on kryteriów odrzucenia z listy tych, które można oddać w krótki czasie od zakupu. Dodatkowo na moją prośbę o osobistą rozmowę z panią kierownik celem wyjaśnienia całej sytuacji, otrzymałem od obsługującej mnie Pani odpowiedź /tu cytat" nie ma takiej potrzeby bo ja już rozmawiałam z panią kierownik!" /. Pozostaje mi tylko wypić dużo zdrowia za firmę Auchan w Swadzimiu i omijać to miejsce szerokim łukiem przy okazji następnych zakupów, czego życzę również innym nieświadomym klientom tego sklepu! Pozdrawiam - Krzysztof

Bardzo dobrze.

Obsługa ok, bez rewelacji. Firmę zarekomenduję, ponieważ lubię produkty, które maja w ofercie. Ceny są ok.

Odwiedzałeś ostatnio Auchan?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Carrefour

(3.68 )

E Leclerc

(3.08 )

Geant

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem