Clarissa

( 1.60 )

Opinie (36)

To bardzo elegancki sklep odzieży damskiej

To bardzo elegancki sklep odzieży damskiej, gdzie honoruje się, nie tylko najnowsze trendy mody, ale także klasyczne, trwałe nie zmieniające się w ogólnym wyglądzie. Duży wybór fasonów w różnej kolorystyce (bluzki, sukienki, spódnice, etc) Panie z obsługi były bardzo życzliwe, chętnie doradzały, donosiły mi fasony do przymierzalni. Nie tylko dla mnie były miłe, także dla innej, przymierzającej garderobę klientki. Sklep nie jest duży, ale swobody wystarczy, wszystko jest na wieszakach, uporządkowane rodzajem odzieży, można wygodnie przepatrzeć, a rozmiary są widoczne już na wieszakach.

Odwiedzałeś ostatnio Clarissa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem