Diagnostyka

( 5.00 )

Opinie (45)

szybko!

na badania umówiłam się tego samego dnia, nie było długiej kolejki, osoby pobierające materiał do badań były bardzo sympatyczne i życzliwe. Cała wizyta przebiegła bardzo szybko, a na wyniki badań czekałam dwa dni, albo i krócej. Polecam te laboratoria

Polecam.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobrania krwi. Synek był bardzo spokojny dzięki szybkiemu i sprawnemu pobraniu ,polecam z całego serca. Mama 9tyg Jasia.

Świetny system dwóch okienek

Świetny system dwóch okienek - punkt pobrań i punkt wydawania wyników. Zlikwidowane zostały napięcia między klientami, kiedy ktoś odbierający wyniki był posądzany o próbę wejścia do laboratorium bez kolejki. Sympatyczna obsługa, pracownica laboratorium wyjaśniła wszystkie niezbędne kwestie typu kiedy będzie można odebrać wynik, gdzie się po ten wynik zgłosić, jakie dokumenty przygotować. Pełen profesjonalizm

Szybka obsługa personelu

Szybka obsługa personelu. Atrakcyjne ceny i promocje dla stałych klientów. Możliwość obsługi również w weekendy.

Dobry punkt pobrań

Dobry punkt pobrań. Pani pobrała krew synowi bardzo sprawnie mimo że żyłki nie było widać.Szeroki zakres wykonywanych badań, nawet tych nietypowych. Punkt otwarty również w Sobotę!Wyniki bardzo szybko, na portalu po zalogowaniu - karta wydawana jest darmowa. Jak dla mnie 100 % POZYTYW!

W dniu dzisiejszym dzwoniłam do laboratorium Diagnostyki w

W dniu dzisiejszym dzwoniłam do laboratorium Diagnostyki w celu uzyskania informacji dotyczących badań. Pani z rejestracji udzieliła mi kompetentnych i wyczerpujących informacji. Rozmowa przebiegła bardzo szybko i profesjonalnie.

Panie pracujące w Punkcie Pobrań Krwi Diagnostyka na os

Panie pracujące w Punkcie Pobrań Krwi Diagnostyka na os. Kolorowym są bardzo miłe, uprzejme, służą poradą. Pracują szybko i sprawnie jednak mimo to nie da się uniknąć długich kolejek w godzinach rannych. Pielęgniarki fachowo pobierają krew zarówno dzieciom jak i dorosłym. Z uwagi dużą ilość klientów i wyczerpanie niestety nie odpowiadają uśmiechem na uśmiech pacjenta.

Odwiedzałeś ostatnio Diagnostyka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Laboratorium analityczne

(5.00 )

Laboratorium Medyczne Synevo Łódź Kopernik

(5.00 )

LABOX Medyczne Laboratorium Diagnostyczne

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem