Diagnostyka

( 4.73 )

Opinie (43)

Polecam.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobrania krwi. Synek był bardzo spokojny dzięki szybkiemu i sprawnemu pobraniu ,polecam z całego serca. Mama 9tyg Jasia.

Świetny system dwóch okienek

Świetny system dwóch okienek - punkt pobrań i punkt wydawania wyników. Zlikwidowane zostały napięcia między klientami, kiedy ktoś odbierający wyniki był posądzany o próbę wejścia do laboratorium bez kolejki. Sympatyczna obsługa, pracownica laboratorium wyjaśniła wszystkie niezbędne kwestie typu kiedy będzie można odebrać wynik, gdzie się po ten wynik zgłosić, jakie dokumenty przygotować. Pełen profesjonalizm

Szybka obsługa personelu

Szybka obsługa personelu. Atrakcyjne ceny i promocje dla stałych klientów. Możliwość obsługi również w weekendy.

Dobry punkt pobrań

Dobry punkt pobrań. Pani pobrała krew synowi bardzo sprawnie mimo że żyłki nie było widać.Szeroki zakres wykonywanych badań, nawet tych nietypowych. Punkt otwarty również w Sobotę!Wyniki bardzo szybko, na portalu po zalogowaniu - karta wydawana jest darmowa. Jak dla mnie 100 % POZYTYW!

W dniu dzisiejszym dzwoniłam do laboratorium Diagnostyki w

W dniu dzisiejszym dzwoniłam do laboratorium Diagnostyki w celu uzyskania informacji dotyczących badań. Pani z rejestracji udzieliła mi kompetentnych i wyczerpujących informacji. Rozmowa przebiegła bardzo szybko i profesjonalnie.

Panie pracujące w Punkcie Pobrań Krwi Diagnostyka na os

Panie pracujące w Punkcie Pobrań Krwi Diagnostyka na os. Kolorowym są bardzo miłe, uprzejme, służą poradą. Pracują szybko i sprawnie jednak mimo to nie da się uniknąć długich kolejek w godzinach rannych. Pielęgniarki fachowo pobierają krew zarówno dzieciom jak i dorosłym. Z uwagi dużą ilość klientów i wyczerpanie niestety nie odpowiadają uśmiechem na uśmiech pacjenta.

Bardzo dobre miejsce na przeprowadzenie badań

Bardzo dobre miejsce na przeprowadzenie badań. Doskonała organizacja. Panie tam pracujące monitorują i regulują na bieżąco kolejki, wszystko odbywa się bardzo sprawnie. Fakt, kolejki są, ale spowodowane jest to dużą liczbą chętnych. Ogromny plus za możliwość sprawdzenia wyników online! Co więcej, wszystkie badania wykonywane w laboratoriach Diagnostyki są później dostępne na naszym prywatnym koncie internetowym, dzięki czemu mamy możliwość porównywania wyników. Polecam!

Odwiedzałeś ostatnio Diagnostyka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Laboratorium analityczne

(5.00 )

Laboratorium Medyczne Synevo Łódź Kopernik

(5.00 )

LABOX Medyczne Laboratorium Diagnostyczne

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem