4 KĄTY

( 1.00 )

Opinie (2)

Agencja nieruchomości 4 Kąty znajduje się na rogu ulicy

Agencja nieruchomości 4 Kąty znajduje się na rogu ulicy Skłodowskiej w kamienicy. Wejście do budynku po rozmowie przez domofon. Na tablicy wejściowej umieszczona informacja o godzinach otwarcia 8 -17. Niestety będąc o godzin 16:45 zastałem zamknięte drzwi i brak było możliwości do przeprowadzenia jakiejkolwiek rozmowy. Pracownicy bardzo skrupulatnie pilnujący czasu pracy.

Odwiedzałeś ostatnio 4 KĄTY?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Meritum Nieruchomości

(2.00 )

Archicom

(4.96 )

Jaz-bud

(2.18 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem