GETIN BANK

( 3.76 )

Opinie (891)

Super,najlepsza obsługa jaką ostatnio widziałem.

Klient tuż po wejściu witany jest przez kogoś z pracowników,informowany o czasie oczekiwania i proponuje się mu miejsce spoczynku. Może to nie wyjątek ale w tej placówce jest to realizowane wzorowo. Czasem czas oczekiwania się wydłuża ze względu na dużą liczbę interesantów,sama obsługa klienta jest realizowana sprawnie i trudno jest cokolwiek zarzucić.

Długie kolejki

Niestety nie pierwszy raz bardzo długo oczekiwałem do obsługi w tej placówce. Gdyby nie pilna potrzeba skorzystania z obsługi w banku, na pewno nie korzystał bym z ich obsługi. Naprawdę nie poolecam.

W spokoju siła

Placówka Getin Banku w Galerii Libero ma nowoczesny dizajn, jest tu jasno, czysto i przyjemnie. Pracownicy są uprzejmi i pomocni. Potrafią słuchać klienta, ustalić jego potrzeby i przedstawić bieżącą ofertę. Moją sprawę załatwiłam szybko. Rozmowa przebiegała miło. Wyszłam zadowolona.

Świetna obsługa klienta

Miła obsługa. Brak nachalności. Dostosowanie się do klienta w kwestii tego, kiedy ma się odbyć połączenie.

Kompetencje na wysokim poziomie

Ostatnio założyłam konto w Getin Banku poprzez formularz online. Byłam bardzo zadowolona z obsługi, ponieważ bardzo szybko skontaktowano się ze mną w celu potwierdzenia danych, informacji o dostarczeniu umowy oraz podania odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Konsultantka była bardzo kompetentna i udzielała szczegółowych odpowiedzi, jej ton głosu był bardzo przyjazny, co miało bardzo pozytywny wpływ na przebieg rozmowy. Warunki oferty danego banku również okazały się dla mnie bardzo korzystne i chętnie będę korzystać z jego usług.

Polecam

Bank bardzo przyjazny dla klienta. Pracownicy są mili i uprzejmi.

Szybka reakcja ze strony pracowników

Pracownicy zwracają uwagę na każdego klienta wchodzącego do Oddziału. Szybka i sprawna obsługa dzięki czemu nie czekamy godzinami aż ktoś zwróci na nas uwagę. Jestem zadowolona z wizyty w tym oddziale.

Miła ale bardzo wolna obsługa

Placówka ma znakomitą lokalizację gdyż mieści się w samym centrum miasta. Sala do obsługi jasna lecz mimo, że bardzo przestronna to poczekalnia a właściwie kanapa na dwie osoby znajduje się tuż za plecami petenta obsługiwanego. Głucha cisza panująca w banku pozwala wysłuchać kto bierze kredyt a kto otwiera lokatę. Gdyby nie bogata oferta banku nigdy nie otworzyłabym tu konta. Mam konta jeszcze w dwóch innych bankach lecz tylko w tym banku nic nie da się załatwić od ręki, więc poczekalnia powinna mieć więcej miejsc siedzących, bo w krytycznych momentach kierownik donosi krzesełka i zapewnia że zaraz zostaniemy obsłużeni. Nie kwestionuję kompetencji personelu, bo pracownicy są bardzo mili i wiedzą co robią lecz robią to bardzo ospale i nie wzrusza ich nawet 10 osobowa kolejka. Czas oczekiwania na wpłatę 20 złotych 20 minut to lekka przesada.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Bardzo miła obsługa, zawsze uśmiechnięta i życzliwa.

Odwiedzałeś ostatnio GETIN BANK?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.48 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.19 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem