GETIN BANK

( 3.71 )

Opinie (885)

Kompetencje na wysokim poziomie

Ostatnio założyłam konto w Getin Banku poprzez formularz online. Byłam bardzo zadowolona z obsługi, ponieważ bardzo szybko skontaktowano się ze mną w celu potwierdzenia danych, informacji o dostarczeniu umowy oraz podania odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Konsultantka była bardzo kompetentna i udzielała szczegółowych odpowiedzi, jej ton głosu był bardzo przyjazny, co miało bardzo pozytywny wpływ na przebieg rozmowy. Warunki oferty danego banku również okazały się dla mnie bardzo korzystne i chętnie będę korzystać z jego usług.

Polecam

Bank bardzo przyjazny dla klienta. Pracownicy są mili i uprzejmi.

Szybka reakcja ze strony pracowników

Pracownicy zwracają uwagę na każdego klienta wchodzącego do Oddziału. Szybka i sprawna obsługa dzięki czemu nie czekamy godzinami aż ktoś zwróci na nas uwagę. Jestem zadowolona z wizyty w tym oddziale.

Miła ale bardzo wolna obsługa

Placówka ma znakomitą lokalizację gdyż mieści się w samym centrum miasta. Sala do obsługi jasna lecz mimo, że bardzo przestronna to poczekalnia a właściwie kanapa na dwie osoby znajduje się tuż za plecami petenta obsługiwanego. Głucha cisza panująca w banku pozwala wysłuchać kto bierze kredyt a kto otwiera lokatę. Gdyby nie bogata oferta banku nigdy nie otworzyłabym tu konta. Mam konta jeszcze w dwóch innych bankach lecz tylko w tym banku nic nie da się załatwić od ręki, więc poczekalnia powinna mieć więcej miejsc siedzących, bo w krytycznych momentach kierownik donosi krzesełka i zapewnia że zaraz zostaniemy obsłużeni. Nie kwestionuję kompetencji personelu, bo pracownicy są bardzo mili i wiedzą co robią lecz robią to bardzo ospale i nie wzrusza ich nawet 10 osobowa kolejka. Czas oczekiwania na wpłatę 20 złotych 20 minut to lekka przesada.

Porażka...

Wizytówka podarowana przez pracownika oddziału po podpisaniu umowy i w razie pytań dzwonić okazała się tylko tylko gestem.po dodzwonieniu się usłyszałem że odebrała ta osoba grzecznościowo, że jak mam pytanie to zaprasza do oddziału.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Bardzo miła obsługa, zawsze uśmiechnięta i życzliwa.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Pracownicy są profesjonalni i szybko rozwiązują zgłaszane problemy.

Odwiedzałeś ostatnio GETIN BANK?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.56 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.16 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem