GETIN BANK

( 3.69 )

Opinie (885)

Miła ale bardzo wolna obsługa

Placówka ma znakomitą lokalizację gdyż mieści się w samym centrum miasta. Sala do obsługi jasna lecz mimo, że bardzo przestronna to poczekalnia a właściwie kanapa na dwie osoby znajduje się tuż za plecami petenta obsługiwanego. Głucha cisza panująca w banku pozwala wysłuchać kto bierze kredyt a kto otwiera lokatę. Gdyby nie bogata oferta banku nigdy nie otworzyłabym tu konta. Mam konta jeszcze w dwóch innych bankach lecz tylko w tym banku nic nie da się załatwić od ręki, więc poczekalnia powinna mieć więcej miejsc siedzących, bo w krytycznych momentach kierownik donosi krzesełka i zapewnia że zaraz zostaniemy obsłużeni. Nie kwestionuję kompetencji personelu, bo pracownicy są bardzo mili i wiedzą co robią lecz robią to bardzo ospale i nie wzrusza ich nawet 10 osobowa kolejka. Czas oczekiwania na wpłatę 20 złotych 20 minut to lekka przesada.

Polecam

Bank bardzo przyjazny dla klienta. Pracownicy są mili i uprzejmi.

Szybka reakcja ze strony pracowników

Pracownicy zwracają uwagę na każdego klienta wchodzącego do Oddziału. Szybka i sprawna obsługa dzięki czemu nie czekamy godzinami aż ktoś zwróci na nas uwagę. Jestem zadowolona z wizyty w tym oddziale.

Porażka...

Wizytówka podarowana przez pracownika oddziału po podpisaniu umowy i w razie pytań dzwonić okazała się tylko tylko gestem.po dodzwonieniu się usłyszałem że odebrała ta osoba grzecznościowo, że jak mam pytanie to zaprasza do oddziału.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Bardzo miła obsługa, zawsze uśmiechnięta i życzliwa.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Pracownicy są profesjonalni i szybko rozwiązują zgłaszane problemy.

Odwiedzałeś ostatnio GETIN BANK?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.55 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BGŻ BNP Paribas

(3.13 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem