EPI Market

( 4.75 )

Opinie (32)

Dobra jakość ale drogo!

Robie zakupy w EPI raz na jakiś, ponieważ mają dobry, duży asortyment np. pieczywo, mięso w tym ekologiczne. Szybka obsługa i dobra lokalizacja sklepu wraz z parkingiem.

Sklep z prawdziwym powiewem zachodu

Sklep z prawdziwym powiewem zachodu. I to już od wielu lat. Zachodnia jakość, ale też zachodnie ceny (i słono płatny parking). Na uwagę zasługują zwłaszcza wybitne wyroby garmażeryjne. Niestety - częstym zjawiskiem są kilometrowe kolejki do kas.

Market wyższej klasy

Market wyższej klasy, jest to widoczne ze strony estetyki wnętrza i ustawienia specjalistycznych sprzętów( typu lodówki, zamrażarki, kasy itp.). Produkty świeże i nienagannie ułożone, jednak produkty normalnej jakości dostępne w innych sklepach są dużo droższe, nie na kieszeń każdego polaka. Obsługa jest dobra jednak nie doświadczyłem miłego podejścia do klienta, personel robi swoje ale nie wykracza na swoje obowiązki w kontakcie z klientem. Schludny ubiór pracowników i higiena nie do zarzucenia.

Szybka i profesjonalna obsługa

Szybka i profesjonalna obsługa. Zawsze dzień dobry, na każdym stoisku. Trochę trudno znaleźć produkt (szukałam żurku w kartonie). Bardzo miła obsługa w kasie.

Epi to idealne połączenie supermarketu z delikatesami

Epi to idealne połączenie supermarketu z delikatesami, tj. niewielka powierzchnia plus olbrzymi wybór towaru. Gdyby nie wyższe niż gdzie indziej ceny produktów mogłabym tam robić zakupy zawsze. Bardzo bogaty asortyment spożywczy, czystość a nawet przyjemny zapach świeżości. Poszukiwałam konkretnego produktu, którego nie mogłam znaleźć w innych sklepach. Najpierw więc zadzwoniłam do EPI, żeby spytać czy go u nich dostanę - i tu bardzo sympatycznie i cierpliwie obsługujący pan najpierw sprawdził na półce i nie znalazł, a później jeszcze poszukał w systemie i na szczęście znalazł kilka sztuk mojego oleju. Później już w sklepie, żeby nie tracić czasu, poprosiłam o pomoc osobę wykładającą towar i tu również sukces, szybko i z uśmiechem. Pomimo całkiem dużego ruchu w sklepie, przy kasach nie było kolejek, bo wszystkie były czynne.Zakupy w EPI to prawdziwa przyjemność!

Uwielbiam ten sklep

Uwielbiam ten sklep, ceny może troszkę mniej. W Epi zawsze znajdę wszystko to czego szukałam i nawet więcej. Mają rewelacyjny wybór mięsa i wędlin, mają doskonałe sery i słodycze. Kiedyś nawet przy robieniu zakupów pokazałam kartę klienta i okazało się, że mam darmowe zakupy a było tego na 120zł., więc miła niespodzianka.

Po wizycie na dworcu udałem się do pobliskiego marketu na

Po wizycie na dworcu udałem się do pobliskiego marketu na zakupy. W środku panował porządek, produkty poukładane, ceny widoczne, podłoga jak i lodówki czy regały czyste. Po upływie 15 minut miałem już wszystkie produkty, więc udałem się do kasy. Nie było kolejki, więc od razu zostałem przywitany przez miłą i sympatyczną ekspedientkę. Sprawnie i szybko zeskanowała produkty i podała kwotę do zapłaty. Po uiszczeniu należności pożegnała się ze mną. Kasjerka była miła i uprzejma, używała zwrotów grzecznościowych, tzn. proszę, dziękuję, dzień dobry, do widzenia.

EPI to niezaprzeczalnie mój ulubiony supermarket

EPI to niezaprzeczalnie mój ulubiony supermarket. Nie jest może zbyt tanio, ale asortyment sklepu jest przeogromny i wiem, że jeśli nie znajdę jakiegoś produktu w EPI, nie znajdę go nigdzie!Wszystko jest pięknie poukładane na półkach, obsługa miła i profesjonalna, bardzo czysto. Jeśli mam ochotę na porządne zakupy to jest idealne miejsce.

Odwiedzałeś ostatnio EPI Market?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alma Market

(4.50 )

Bomi

(3.46 )

Piotr i Paweł

(3.51 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem