Cafe Domek

( 1.50 )

Opinie (4)

bardzo przyjazna restauracja

bardzo przyjazna restauracja, miła i kompetentna obsługa. ceny trochę wysokie ale przystępne do dań, które są smaczne i przede wszystkim świeże! wystrój jest przyjazny nawet po ciężkim dniu można zrelaksować się albo umówić się z znajomymi. Oferta menu dość bogata w wyborze. Duży plus za sałatki bo już spotkałam się w innych restauracjach, że nie ma ich w ogóle lub są niesmaczne! Miłym zaskoczeniem jest uwzględnienie dzieci w doborze dań. Gorąco polecam :)!

Odwiedzałeś ostatnio Cafe Domek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem