Cafe Domek

( 1.50 )

Opinie (4)

bardzo przyjazna restauracja

bardzo przyjazna restauracja, miła i kompetentna obsługa. ceny trochę wysokie ale przystępne do dań, które są smaczne i przede wszystkim świeże! wystrój jest przyjazny nawet po ciężkim dniu można zrelaksować się albo umówić się z znajomymi. Oferta menu dość bogata w wyborze. Duży plus za sałatki bo już spotkałam się w innych restauracjach, że nie ma ich w ogóle lub są niesmaczne! Miłym zaskoczeniem jest uwzględnienie dzieci w doborze dań. Gorąco polecam :)!

Odwiedzałeś ostatnio Cafe Domek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(4.50 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem