Cafe Domek

( 1.50 )

Opinie (4)

bardzo przyjazna restauracja

bardzo przyjazna restauracja, miła i kompetentna obsługa. ceny trochę wysokie ale przystępne do dań, które są smaczne i przede wszystkim świeże! wystrój jest przyjazny nawet po ciężkim dniu można zrelaksować się albo umówić się z znajomymi. Oferta menu dość bogata w wyborze. Duży plus za sałatki bo już spotkałam się w innych restauracjach, że nie ma ich w ogóle lub są niesmaczne! Miłym zaskoczeniem jest uwzględnienie dzieci w doborze dań. Gorąco polecam :)!

Odwiedzałeś ostatnio Cafe Domek?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(4.15 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem