luxe24.pl

( 3.50 )

Opinie (4)

Przedmiotem tej obserwacji jest sklep internetowy

Przedmiotem tej obserwacji jest sklep internetowy www.luxe24.pl Jest to perfumeria internetowa, która oferuje szeroki wybór kosmetyków. Strona jest utrzymana w miłej dla oka kolorystyce. Produkty sa dobrze wyeksponowane, dołączone zdjęcia produktów są dobrej jakości. Opisy produktów sa wyczerpujące , a ceny dobrze widoczne, są utrzymane na poziomie konkurencyjnym. Nawigacja po stronie jest prosta i intuicyjna. Polecam tę stronę.

Odwiedzałeś ostatnio luxe24.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avon

(3.78 )

Daniella

(5.00 )

Douglas

(3.94 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem