luxe24.pl

( 3.50 )

Opinie (4)

Przedmiotem tej obserwacji jest sklep internetowy

Przedmiotem tej obserwacji jest sklep internetowy www.luxe24.pl Jest to perfumeria internetowa, która oferuje szeroki wybór kosmetyków. Strona jest utrzymana w miłej dla oka kolorystyce. Produkty sa dobrze wyeksponowane, dołączone zdjęcia produktów są dobrej jakości. Opisy produktów sa wyczerpujące , a ceny dobrze widoczne, są utrzymane na poziomie konkurencyjnym. Nawigacja po stronie jest prosta i intuicyjna. Polecam tę stronę.

Odwiedzałeś ostatnio luxe24.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avon

(3.78 )

Daniella

(5.00 )

Douglas

(3.96 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem