Jakość Obsługi

ING Bank Śląski

( 3.86 )

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce. Inspiruje klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych. Daje narzędzia, dzięki którym bankowość staje się przyjazna i transparentna. Oferuje pełen zakres usług i produktów finansowych dla klientów indywidualnych, małych przedsiębiorców oraz dużych podmiotów gospodarczych. Zapewnia wielokanałowy dostęp do kont osobistych i firmowych oraz posiada ogólnopolską sieć nowoczesnych placówek bankowych, które umożliwiają swobodne bankowanie w asyście doradców. W skład grupy kapitałowej ING Banku Śląskiego wchodzą również spółki świadczące usługi leasingowe oraz faktoringowe.

Opinie (1514)

Bank

Witam i polecam bardzo dobra placówka szybka obsługa bardzo miłe panie i panuje dobra atmosfera zapraszam.

Rzetelnie krótko i na temat

Pani poinformowała mnie o środkach na koncie. Szybko i rzetelnie przekazała informacje, bez tracenia mojego czasu. Upewniła się ze zrozumiałam i poinformowała o kolejnych krokach.

Średnia jakość obsługi

Po wejściu do salonu zastałem rozmawiające ze sobą panie które znajdowały się za biurkiem. Miałem wrażenie, że nie są zainteresowane moją osobą. Po upomnieniu pani obsłużyła mnie. Nie mniej jedak samo wrazenie przy wejściu bardzo wpłynęło na negatywne nastawienie.

Kompetentne osoby na stanowisku obsługi klienta

Obsługa klienta w Banku Śląskim bardzo kompetentna, jedyna wada tego miejsca to poranne bardzo długie kolejki. Gdy już przyszła moja kolej obsługa Banku bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Panie tłumacza wszystko od A do Z. Miejsce bardzo czyste, przyjazne dla rodzin z dziećmi.

Kompetentna obsługa infolinii

Wczoraj przez przypadek wysłałam dość sporą kwotę na złe konto, nie wiedząc co powinnam zrobić zadzwoniłam na infolinię. Konsultantka była bardzo empatyczna, przedstawiła możliwe ścieżki wyjścia z tej sytuacji a na koniec pocieszyła że każdemu się zdarzają takie błędy. Kompetencja, empatia na 5!

Krótki czas oczekiwania

Krótki czas oczekiwania w kolejce oraz system biletowy, który sporo ułatwia sprawia, że jeszcze nie raz odwiedzę tą Placówkę. Sprawna i profesjonalna obsługa, która nie wciska mi nic na siłę. Super jak najbardziej polecam.

Świetnie.

Świetnie. Wzorowa obsługa klienta

Świetnie.

Świetnie. Pracownik miły i rzeczowy. Skrupulatnie odpowiada na wszystkie pytania.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Wszystko na wysokim poziomie

Odwiedzałeś ostatnio ING Bank Śląski?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • karty płatnicze
  • bank
  • banki
  • kredyt
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe
  • kredyty inwestycyjne
  • pożyczka

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.56 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BGŻ BNP Paribas

(3.16 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem