Apteka Melissa

( 4.50 )

Opinie (10)

Najlepsze ceny

Apteka ma bardzo korzystne ceny. Zamówienia internetowe są realizowane szybko i sprawnie. Obsługa miła i pomocna.

Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi

Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi. Przesyłka została zrealizowana szybko, w paczce znalazło się wszystko to co miało być. Najbardziej zadowolona jestem z tego, że przesyłkę mogłam odebrać w aptece stacjonarnej, dzięki czemu nie musiałam płacić za przesyłkę.

Wszystko perfekcyjnie i bez zastrzeżeń

Wszystko perfekcyjnie i bez zastrzeżeń, duży wybór, niskie ceny. Paczka dotarła szybko. Polecam.

Robiłem zamówienie kilka razy i za każdym razem jestem

Robiłem zamówienie kilka razy i za każdym razem jestem zadowolony. Ogromny wybór leków i kosmetyków, mila obsługa i paczka dotarła na drugi dzień.

Byłem tam kilka razy

Byłem tam kilka razy.Jedna z moich wizyt związana była z wykupieniem leku, który zawsze trzeba zamawiać.W innych aptekach obsługa sprawdzała jego dostępność we wszystkich hurtowniach, u producenta itd.Oczywiście musiałem czekać, ale recepta była zrealizowana. W Melissie wszystko było problemem.Najpierw odczytanie recepty.Dwie panie szukały nazwy w spisie leków.Mimo moich podpowiedzi nadal miały problem z pisownią.Na szczęście miałem przy sobie opakowanie.Okazało się , że nie ma go w aptece. Panie uznały sprawę za zakończoną.Sam zasugerowałem ,że można jeszcze sprawdzić w innchy punktach ich sieci.Okazało się ,że w jednej aptece Melissa nie ma leku , wykaz leków dostępnych w drugiej nie wyświetlał się w systemie.Panie nie wykazały żadnej inicjatywy.Powiedziały, że lek jest trudno dostępny.I ,że raczej szybko go nie dostanę.Wiedziałem o tym , ale wiedziałem też ,że farmaceuci w innych aptekach wykonują kilka telefonów i znajdują lek.Panie próbowały mnie zniechęcić do dalszych poszukiwań.Zabrałem receptę i udałem się do innej apteki.Tam wykonano kilka telefonów.Okazało się,że panie z Melissy źle odczytały dane w komputerze.Lek był do zamówienia ,dostałem go do ręki następnego dnia.Dodam , że nie była to moja pierwsza wizyta w tej Melissie .Zawsze wszystko jest problemem.

Olbrzymi plus za duży wybór produktów dla mamy i dziecka w

Olbrzymi plus za duży wybór produktów dla mamy i dziecka w bardzo przystępnych cenach!

Ceny naprawdę rewelacyjne

Ceny naprawdę rewelacyjne. Dobry kontakt z apteką. Szybka dostawa. Dostałam wszystkie poszukiwane produkty. Strona przejrzysta i przyjazna użytkownikom.

Dużym zaskoczeniem była dla mnie możliwość zakupu lekarstw

Dużym zaskoczeniem była dla mnie możliwość zakupu lekarstw bez recepty za pośrednictwem Internetu, gdzie leki są o kilkanaście procent tańsze niż na półkach w aptece. Nie płacąc za przesyłkę odebrałem osobiście zamówienie. Na swoją kolej czekałem ok. 10 minut. Farmaceutka była uprzejma, szybko odnalazła moją przesyłkę. Myślę, że kolejnym razem również skorzystam z możliwości zakupu leków bez recepty za pomocą Internetu.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka Melissa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.05 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem