mBank

( 4.03 )

Obecny na polskim rynku od 1986 roku mBank, od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Jest to pierwszy w pełni internetowy bank w Polsce. Wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Ofertę mBanku uzupełnia m.in. leasing, faktoring i specjalistyczny mBank Hipoteczny. mBank poświęca się również kampaniom społecznym, takim jak m.in. „Ludzie są niesamowici”, informującej o zagrożeniach czekających w Internecie oraz wspomagającej ochronę danych.

Opinie (3470)

Ostatnio miałam przyjemność ...

Ostatnio miałam przyjemność prowadzić rozmowę z Panem na temat odblokowania danych do systemu. Był bardzo miły i uprzejmy pomógł mi przejść przez wszystkie etapy oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania. W momencie logowania czekał na linii jak go i poprosiłam. Udało się załatwić wszystko czego potrzebowałam.

Nie polecam, duża ...

Nie polecam, duża rotacja w obsłudze, sporo z osób pracujących nie wie o czym mówi. Trafniejsze rozwiązania i odpowiedzi na potrzebne pytania znajdziemy w sieci, na stronie samego banku

Projesfonalna obsługa, udzielili ...

Projesfonalna obsługa, udzielili mi szybko i sprawnie na pytania zadane przeze mnie. Zdecydowanie polecam obsługę bankowości.

Bardzo miły, dobrze ...

Bardzo miły, dobrze i profesjonalnie przygotowany personel. Sprawna i szybka obsługa. W placówce panuje porządek, jest czysto. Personel ubrany schludnie, zadbany.

Bank, który słucha swoich klientów

Mimo że moje konto zostało zablokowane bez powiadomienia, obsługa klienta zwróciła się do mnie z prośbą o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu... Agencja jest bardzo czysta i bardzo przyjazna.

Wzorowa obsługa klienta

Przed wakacyjnym wyjazdem chciałem otrzymać kilka konkretnych informacji bankowych, stąd mój kontakt z infolinią mBanku. Telefon został bardzo szybko odebrany, a odbierająca połączenie specjalistka bardzo profesjonalnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Rozmowa była bardzo uprzejma, pani używała słów grzecznościowych, za każdym razem pytała, czy wszystko jest dla mnie jasne i zrozumiałe. Zakończenie rozmowy też było miłe i w pełni satysfakcjonujące oraz zachęcające mnie do korzystania z usług mBanku. Polecam również!

Super bank!

Są w porządku!

Średnio

Obsługa przeciętna, a oferty średnie.

Całkiem dobrze

Usługi są spoko, chociaż zawsze można coś dodać i ulepszyć :)

Rzetelna firma

Porządny bank, jestem klientem od lat.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

01.07.2021
mBank Inna forma kontaktu

OK

OK

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

01.07.2021
mBank Inna forma kontaktu

OK

OK

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

01.07.2021
mBank Inna forma kontaktu

Tak sobie

Tak sobie

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

01.07.2021
mBank Inna forma kontaktu

Tak sobie

Tak sobie

Prawie prawie

Pracownikom brakuje energii i motywacji do pracy. Ale usługi całkiem korzystne.

Czegoś im brakuje

Niby OK, ale do perfekcji daleko.

Całkiem dobrze

Jest OK, mogę polecić chociaż zdarzają się błędy.

Odwiedzałeś ostatnio mBank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • bank
  • banki
  • kredyt
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe
  • kredyty inwestycyjne
  • kredyty obrotowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.71 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.61 )

BNP Paribas

(3.54 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem