Jakość Obsługi

Millennium Bank

( 4.07 )

Bank Millennium to ogólnopolski bank stanowiący centrum Grupy Banku Millennium, w której w skład wchodzą również Millenium Leasing, Millennium Dom Maklerski oraz Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Jakość obsługi odgrywa w Banku Millennium kluczową rolę co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Bank Millennium aktywnie udziela się na rzecz społeczeństwa wspierając programy edukacyjne i inicjatywy kulturalne.

Opinie (1729)

Pozytyw

Mając kilka złotych wolnych postanowiłem założyć lokatę w banku. Będąc przejazdem w Iławie skorzystałem z informacji banku MILLENNIUM w tym mieście. Pani, która mnie obsługiwała wykazała się moim zdaniem dużym zasobem wiadomości na temat produktów oszczędnościowych tego banku i wybrała odpowiedni dla mnie produkt, na który się zdecydowałem i chętnie z niego skorzystałem.

Trudno otrzymać stosowaną pomoc

W ostatnim czasie kilkukrotnie kontaktowałam się z infolinią Banku Millennium. Za każdym razem, mimo różnych pór dnia, czekałam ponad 20 minut na połączenie z konsultantem. Pracownicy infolinii z którymi rozmawiałam nie mieli dostępu do informacji dotyczących tematu moich poprzednich rozmów. Taka sytuacja wymusza na kliencie banku konieczność przybliżenia za każdym razem, na nowo sprawy z jaką się kontaktuje, co wydłuża czas obsługi. Konsultanci posługują się terminologią branżową, niezrozumiałą dla klienta. Odpowiedzi na pytania zadawane podczas rozmowy telefonicznej są udzielane szablonowo i dość lakoniczne, bez indywidualnego podejścia do klienta. Ponadto, pracownicy infolinii nie wykazują inicjatywy pomocy, a rekomendują osobistą wizytę w oddziale banku. Trudno pozytywnie załatwić sprawę podczas jednorazowego kontaktu.

Rzetelna pomoc.

Podczas wizyty w tej placówce zostałam obsłużona szybko, rzetelnie a przede wszystkim dyskretnie. Doradca udzielił mi kompletnych informacji dotyczących zmian w sposobie zarządzania kontem w sposób zrozumiały. Na szczególne docenienie zasługujewydzielenie przeszklonych pomieszczeń w Placówce, umożliwiający załatwienie sprawy w sposób dyskretny i stwarzający uczucie, że jest się wyczekiwanym Klientem.

Szybka lecz nie w 100% kompetentna obsługa

W oddziale banku Millennium w Legionowie spotkałam się z szybką i miłą obsługą, aczkolwiek nie do końca kompetentną. Czas oczekiwania na rozmowę z obsługą wynosił 3-5 minut. W kasach bankowych znajdowali się pracownicy, jednak żadna z kas nie była otwarta i wszelkie transakcje z wpłata lub wypłatą gotówki były obsługiwane przez doradców, co wydłużalo czas oczekiwania. Bank powinien przywiązywać uwagę do oznaczania na plakietce imiennej pracowników, że osoba jest nowa/ucząca się, ponieważ klient może łatwo uznać taką osobę za niekompetentna. W przypadku chęci założenia karty kredytowej, mimo prośby, nie zostały mi przedstawione wszystkie warunki posiadania karty oraz Pani ktora mnie obsługiwała nie wyrażała chęci pomocy i chciała jak najszybciej zakończyć transakcje.

Pełna kompetencja

Obsługa miła, pomocna, kompetentna. Czas obsługi bez zastrzeżeń. Lokal czysty, uporządkowany.

Obsługa na niskim poziomie.

Personel lekceważąco podchodził do mnie. Sama musiałam zadawać pytania cały czas. Nie zostało mi wytłumaczona jak zabrać udział w promocji. Osoba się dziwila że przychodzę do banku z chęcią założenia konta, a nic nie wiem o promocji. Zamiast wytłumaczyć jakie kroki mam wykonać, zakładała że już to powinnam wiedzieć. Bardzo niesympatyczna osoba.

Konsulat nie jest przygotowany

Konsulat nie jest przygotowany do udzielania satysfakcjonujących odpowiedzi. Odpowiedzi są niezgodne.

Super obsługa.

Pracownicy banku są gotowi do pomocy. Zawsze wyjaśnią warunki podpisywanych umów. Podpowiadają najlepsze rozwiązanie.

Polecam!

Polecam ,Zawsze moge liczyc na fachową obsługe.Kazdy problem zostaje rozwiazany w sposob satysfakcjonujący .Nigdy nie miałam problemow z doradztwem w sprawie lokat

Profesjonalna obsługa

Korzystam z usług Banku Millennium co najmniej kilka lat. Miałam okazję odwiedzić kilka różnych placówek banku i w każdej z nich byłam zawsze zadowolona z obsługi personelu. Chcę podzielić się jedną z moich ostatnich wizyt w tym banku. Kiedy weszłam do banku spostrzegłam, ze przy każdym stanowisku był dostępny pracownik. Przy stanowiskach kasowych były dwie panie oraz na pozostałych stanowiskach również bylybdwienosoby. Nie czekając w kolejce zostałam zaproszona przez kasjerkę do kasy. W pierwszej kolejności spytała mnie w czym można mi pomóc. Ponieważ chciałam wpłacić pieniądze na konto od razu poproszono mnie o dowód osobisty i przekazałam pieniądze kasjerce. Pani z obsługi przyjęła ode mnie pieniądze, przeliczyła je na maszynie i przystąpiła do drukowania potwierdzenia. Zanim wydrukował się odpowiedni dokument kasjerka potwierdziła, że właśnie za chwileczkę wydrukuje się potwierdzenie. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Na koniec Pani zapytała mnie czy może mi w czymś jeszcze pomóc. Życzyła mi miłego dnia i mogę podsumować, że cały czas była miła i uśmiechnięta. Wychodząc z banku nie tylko kasjerka, która mnie obsługiwała mnie pożegnała, ale też słyszałam słowa "do widzenia" od innych pracowników banku.

Profesjonalna obsługa

Obsługa profesjonalna, wszystkie informacje przekazane w sposób fachowy.

Obsługa klienta przez infolinię

Obsługa klienta banku Millennium przez infolinię jest ba najwyższym poziomie. Na wszystkie pytania dostałam wyczerpujące informacje.

Bardzo zadowolona

Miałam okazję, przeprowaidzić rozmowe z konsultantem na temat nie swojego konta bankowego. Pan dość szybko zorientowal sie ze nie rozmawia z wlascicielem konta i odmowil dalszej rozmowy z czego wynika jak są bardzo czujni. Jak wiadomo pilnuja naszych dorobkow wiec jak nabradziej pozytywnie mnie zaskoczyli. Oczywiscie jak juz zadzwonil wlasciciel, udzieili wszystkich informacji. Rozmowa byla z osoba stasza, wiec trzeba bylo dawac dosc punkycjne i zrozumiale zdania. Konsultant poradzil sobie wspaniale. Polecam wybrac numer infolini w razie jakis problemow, napewno znajda jakies rozwiazanie.

Słabo.

Chłodna i odgórnie wyuczona korporacyjnych regułek

Odwiedzałeś ostatnio Millennium Bank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyt
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.84 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.85 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Szukasz najlepszego fryzjera w mieście? Sprawdź nasz RANKING!

Jak łatwo znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze (i naszych włosów) wymagania? Korzystając z porad innych klientów! Sprawdź, który salon ma najlepszych specjalistów, używa dobrej jakości kosmetyków i dba o komfort klientów? Przedstawiamy rankig 10 najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich na portalu jakoscobslugi.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem