Jakość Obsługi

Millennium Bank

( 4.08 )

Bank Millennium to ogólnopolski bank stanowiący centrum Grupy Banku Millennium, w której w skład wchodzą również Millenium Leasing, Millennium Dom Maklerski oraz Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Jakość obsługi odgrywa w Banku Millennium kluczową rolę co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Bank Millennium aktywnie udziela się na rzecz społeczeństwa wspierając programy edukacyjne i inicjatywy kulturalne.

Opinie (1717)

Obsługa klienta przez infolinię

Obsługa klienta banku Millennium przez infolinię jest ba najwyższym poziomie. Na wszystkie pytania dostałam wyczerpujące informacje.

Bardzo zadowolona

Miałam okazję, przeprowaidzić rozmowe z konsultantem na temat nie swojego konta bankowego. Pan dość szybko zorientowal sie ze nie rozmawia z wlascicielem konta i odmowil dalszej rozmowy z czego wynika jak są bardzo czujni. Jak wiadomo pilnuja naszych dorobkow wiec jak nabradziej pozytywnie mnie zaskoczyli. Oczywiscie jak juz zadzwonil wlasciciel, udzieili wszystkich informacji. Rozmowa byla z osoba stasza, wiec trzeba bylo dawac dosc punkycjne i zrozumiale zdania. Konsultant poradzil sobie wspaniale. Polecam wybrac numer infolini w razie jakis problemow, napewno znajda jakies rozwiazanie.

Słabo.

Chłodna i odgórnie wyuczona korporacyjnych regułek

Rewelacyjnie.

W bardzo łatwy i szybki sposób założyłam konto w oddziale i dodatkowo otrzymałam sporo korzyści.

Rewelacyjnie.

Mili konsultanci, cierpliwi i wyrozumiali.

Bardzo dobrze.

Zrozumiale wytłumaczony temat

Rewelacyjnie.

Świetna aplikacja, przyjemni pracownicy

Odwiedzałeś ostatnio Millennium Bank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyt
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.75 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.85 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem