Jakość Obsługi

Millennium Bank

( 4.04 )

Bank Millennium to ogólnopolski bank stanowiący centrum Grupy Banku Millennium, w której w skład wchodzą również Millenium Leasing, Millennium Dom Maklerski oraz Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Jakość obsługi odgrywa w Banku Millennium kluczową rolę co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Bank Millennium aktywnie udziela się na rzecz społeczeństwa wspierając programy edukacyjne i inicjatywy kulturalne.

Opinie (1733)

Obsluga klienta

to jest chyba najgorszy bank w Polsce załatwiający wnioski o wypłatę i wydanie zaświadczenia o stanie konta w sprawach spadkowych, kiedy inne banki takie jak Pekao, Santander, GetIn, wypłaciły mi pieniądze w 2 dni, i wydaly zaświadczenie w ciągu 1-2 tygodni, Bank Millennium chce 90 dni na zrealizowanie takich wniosków, to jest poniżej jakichkolwiek standardów bankowości i czasu realizacji wniosku klienta

Upowaznienie

Dostałem info od banku o weryfikacji danych osoby upoważnionej. Pan nie chciał spisać danych z dowodu osoby upoważnionej nie dał mi dojść do słowa wytłumaczyć dlaczego ta osoba nie może przyjść osobiście do banku który nie posiada miejsc parkingowych dla swoic h klientów na moje uwagi by pozwolił mi skończyć swoją wypowiedz zdanie zaczął mnie pouczac że jestem niekulturalny i ta sprawa to mój problem i mogę się na niego poskarzyc jestem klientem tego banku jeszcze jak istniał bank gdański ale takiego ekstraordynarnego zachowania nie widziałem nadmienię iż nikt z obecnego w pobliżu kierownictwa placówki nie zareagował na ta sytuację mimo iż posiadam tam konto od 24 lat pożegnań się z nim szkoda zdrowia i nerwów za moje pieniądze nie dziwi mnie teraz sytuacja finansowa banku

Mogło być lepiej

Obsługa bezpośrednia w placówce banku, sprawa niby banalna - zmiana danych osobowych. Pani bardzo miła, ale za bardzo bezpośrednia w kontakcie, zbyt dużo pytań prywatnych, insynuacji, dopowiedzeń. Pani również pod kątem merytorycznym nie była do końca przygotowana, musiała konsultować się z koleżanką. I w końcu sam proces zmiany danych - zbyt czasochłonny, za dużo formalności i według mnie zbędnych dokumentów do podpisywania.

Problem z pozyskaniem informacji

Podczas ostatniego wyjazdu chciałam wypłacić pieniądze z bankomatu. Okazało się, że w pobliżu nie znajduje się żaden oddział ani bankomat Millenium. Kilkukrotnie próbowałam dodzwonić się na infolinię, jednakże za każdym razem automat odsyłał mnie do aplikacji mobilnej lub na stronę internetową. Mój problem niestety nie został rozwiązany. Jestem zawiedziona, ponieważ nawet nie udało mi się nawiązać połączenia z konsultantem.

Pozytyw

Mając kilka złotych wolnych postanowiłem założyć lokatę w banku. Będąc przejazdem w Iławie skorzystałem z informacji banku MILLENNIUM w tym mieście. Pani, która mnie obsługiwała wykazała się moim zdaniem dużym zasobem wiadomości na temat produktów oszczędnościowych tego banku i wybrała odpowiedni dla mnie produkt, na który się zdecydowałem i chętnie z niego skorzystałem.

Trudno otrzymać stosowaną pomoc

W ostatnim czasie kilkukrotnie kontaktowałam się z infolinią Banku Millennium. Za każdym razem, mimo różnych pór dnia, czekałam ponad 20 minut na połączenie z konsultantem. Pracownicy infolinii z którymi rozmawiałam nie mieli dostępu do informacji dotyczących tematu moich poprzednich rozmów. Taka sytuacja wymusza na kliencie banku konieczność przybliżenia za każdym razem, na nowo sprawy z jaką się kontaktuje, co wydłuża czas obsługi. Konsultanci posługują się terminologią branżową, niezrozumiałą dla klienta. Odpowiedzi na pytania zadawane podczas rozmowy telefonicznej są udzielane szablonowo i dość lakoniczne, bez indywidualnego podejścia do klienta. Ponadto, pracownicy infolinii nie wykazują inicjatywy pomocy, a rekomendują osobistą wizytę w oddziale banku. Trudno pozytywnie załatwić sprawę podczas jednorazowego kontaktu.

Rzetelna pomoc.

Podczas wizyty w tej placówce zostałam obsłużona szybko, rzetelnie a przede wszystkim dyskretnie. Doradca udzielił mi kompletnych informacji dotyczących zmian w sposobie zarządzania kontem w sposób zrozumiały. Na szczególne docenienie zasługujewydzielenie przeszklonych pomieszczeń w Placówce, umożliwiający załatwienie sprawy w sposób dyskretny i stwarzający uczucie, że jest się wyczekiwanym Klientem.

Szybka lecz nie w 100% kompetentna obsługa

W oddziale banku Millennium w Legionowie spotkałam się z szybką i miłą obsługą, aczkolwiek nie do końca kompetentną. Czas oczekiwania na rozmowę z obsługą wynosił 3-5 minut. W kasach bankowych znajdowali się pracownicy, jednak żadna z kas nie była otwarta i wszelkie transakcje z wpłata lub wypłatą gotówki były obsługiwane przez doradców, co wydłużalo czas oczekiwania. Bank powinien przywiązywać uwagę do oznaczania na plakietce imiennej pracowników, że osoba jest nowa/ucząca się, ponieważ klient może łatwo uznać taką osobę za niekompetentna. W przypadku chęci założenia karty kredytowej, mimo prośby, nie zostały mi przedstawione wszystkie warunki posiadania karty oraz Pani ktora mnie obsługiwała nie wyrażała chęci pomocy i chciała jak najszybciej zakończyć transakcje.

Pełna kompetencja

Obsługa miła, pomocna, kompetentna. Czas obsługi bez zastrzeżeń. Lokal czysty, uporządkowany.

Obsługa na niskim poziomie.

Personel lekceważąco podchodził do mnie. Sama musiałam zadawać pytania cały czas. Nie zostało mi wytłumaczona jak zabrać udział w promocji. Osoba się dziwila że przychodzę do banku z chęcią założenia konta, a nic nie wiem o promocji. Zamiast wytłumaczyć jakie kroki mam wykonać, zakładała że już to powinnam wiedzieć. Bardzo niesympatyczna osoba.

Konsulat nie jest przygotowany

Konsulat nie jest przygotowany do udzielania satysfakcjonujących odpowiedzi. Odpowiedzi są niezgodne.

Super obsługa.

Pracownicy banku są gotowi do pomocy. Zawsze wyjaśnią warunki podpisywanych umów. Podpowiadają najlepsze rozwiązanie.

Polecam!

Polecam ,Zawsze moge liczyc na fachową obsługe.Kazdy problem zostaje rozwiazany w sposob satysfakcjonujący .Nigdy nie miałam problemow z doradztwem w sprawie lokat

Profesjonalna obsługa

Korzystam z usług Banku Millennium co najmniej kilka lat. Miałam okazję odwiedzić kilka różnych placówek banku i w każdej z nich byłam zawsze zadowolona z obsługi personelu. Chcę podzielić się jedną z moich ostatnich wizyt w tym banku. Kiedy weszłam do banku spostrzegłam, ze przy każdym stanowisku był dostępny pracownik. Przy stanowiskach kasowych były dwie panie oraz na pozostałych stanowiskach również bylybdwienosoby. Nie czekając w kolejce zostałam zaproszona przez kasjerkę do kasy. W pierwszej kolejności spytała mnie w czym można mi pomóc. Ponieważ chciałam wpłacić pieniądze na konto od razu poproszono mnie o dowód osobisty i przekazałam pieniądze kasjerce. Pani z obsługi przyjęła ode mnie pieniądze, przeliczyła je na maszynie i przystąpiła do drukowania potwierdzenia. Zanim wydrukował się odpowiedni dokument kasjerka potwierdziła, że właśnie za chwileczkę wydrukuje się potwierdzenie. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Na koniec Pani zapytała mnie czy może mi w czymś jeszcze pomóc. Życzyła mi miłego dnia i mogę podsumować, że cały czas była miła i uśmiechnięta. Wychodząc z banku nie tylko kasjerka, która mnie obsługiwała mnie pożegnała, ale też słyszałam słowa "do widzenia" od innych pracowników banku.

Profesjonalna obsługa

Obsługa profesjonalna, wszystkie informacje przekazane w sposób fachowy.

Obsługa klienta przez infolinię

Obsługa klienta banku Millennium przez infolinię jest ba najwyższym poziomie. Na wszystkie pytania dostałam wyczerpujące informacje.

Bardzo zadowolona

Miałam okazję, przeprowaidzić rozmowe z konsultantem na temat nie swojego konta bankowego. Pan dość szybko zorientowal sie ze nie rozmawia z wlascicielem konta i odmowil dalszej rozmowy z czego wynika jak są bardzo czujni. Jak wiadomo pilnuja naszych dorobkow wiec jak nabradziej pozytywnie mnie zaskoczyli. Oczywiscie jak juz zadzwonil wlasciciel, udzieili wszystkich informacji. Rozmowa byla z osoba stasza, wiec trzeba bylo dawac dosc punkycjne i zrozumiale zdania. Konsultant poradzil sobie wspaniale. Polecam wybrac numer infolini w razie jakis problemow, napewno znajda jakies rozwiazanie.

Słabo.

Chłodna i odgórnie wyuczona korporacyjnych regułek

Odwiedzałeś ostatnio Millennium Bank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyt
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.90 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.82 )

Poradnik jakości obsługi

Ruszamy na wyprzedaże! Zobacz gdzie spotkasz najlepszą jakość obsługi!

 Trwają letnie wyprzedaże, które w tym roku zachęcają do zakupów sporymi obniżkami cen. My, konsumenci chętnie korzystamy z wyjątkowych ofert, ale czy jesteśmy równie wyjątkowo traktowani? Zanim wybierzesz się na podbój sklepów, sprawdź gdzie znajdziesz nie tylko duży wybór i ciekawy asortyment, ale także wysoką jakość obsługi! Najczęściej (i najwięcej) podczas wyprzedaży kupujemy odzież i dodatki. Za co cenimy sklepy, które odwiedzamy, a co nam się nie podoba? Sprawdźmy opinie użytkowników portalu jakoscobslugi.pl.Pośród firm z branży modowej najwięcej recenzji na portalu zebrała marka Reserved. Na przestrzeni ostatniego miesiąca klienci pozytywnie oceniali krótki czas obsługi oraz zachowanie personelu. Jednak w wielu opiniach pojawiają się spostrzeżenia nt. czystości w przymierzalniach, o czym pisze m.in. Klient_7t5j:"dokonanie zwrotu i zakup innych rzeczy odbyło się bardzo szybko i sprawnie. Kasjerka była uprzejma i chętnie odpowiadała na moje pytania. Sklep jest bardzo dobrze zatowarowany, jedyne do czego można się przyczepić to czystość w przymierzalniach. Poza tym wszystko na dobrym poziomie."Podobnie sklep ocenia Klient_eZpi, który pisze: Sklep dobrze zatowarowany, bez luk. Łatwo się w nim odnaleźć, chociaż w kabinach przebieralni było trochę brudno. Obsługa bardzo pomocna, a kasowanie odbywa się szybko i bez większych przerw (…).W zestawieniu znajduje się również jedna z najchętniej odwiedzanych marek – H&M. Jednak wskaźnik jakości obsługi jest zdecydowanie niższy. Co wpływa na niezadowolenie klientów popularnego „hm”? W czerwcu kupujący narzekali na zachowanie personelu oraz złą organizację obsługi:"Bardzo długi okres oczekiwania na obsługę. Obsługa w ogóle nie przejmuje się klientem opryskliwe podejście do klienta (…). Bardzo zła atmosfera, bałagan , zero organizacji. Biuro nie wie co sprzedaje na magazynie okazuje się, że towaru brak mimo iż klient zapłacił wcześniej za towar".~ Klient_3GyxZarówno pozytywne jak i negatywne opinie w większości przypadków dotyczą wiedzy oraz zachowania personelu, asortymentu i ogólnego wyglądu miejsca obsługi. A ty na co zwracasz uwagę podczas zakupów? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami i oceń firmy, które odwiedzasz!A jeśli robisz zakupy online sprawdź, którą firmę kurierską polecają użytkownicy portalu. Ranking najlepiej ocenianych kurierów znajdziesz tutaj.

Urządzaj bez nerwów czyli zestawienie najlepszych sklepów z artykułami dla domu!

 Wakacje to nie tylko czas urlopów, ale także remontów i zmian wystroju wnętrz naszych domów. Zanim wybierzemy się na zakupy warto sprawdzić, które firmy świadczą usługi na najwyższym poziomie oraz gdzie znajdziemy największy wybór produktów. Oto zestawienie najlepiej ocenianych sklepów z branży dom i ogród stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl. Jakie elementy mają wpływ na jakość obsługi w sklepach z wyposażeniem wnętrz? Przyjrzyjmy się bliżej opiniom użytkowników portalu i sprawdźmy na co zwracali uwagę podczas zakupów mebli czy dekoracji do domu. Chociaż sieć sklepów Action jest stosunkowo młodą marką w Polsce zdążyła już zebrać wiele pozytywnych opinii. Klienci najczęściej doceniają dużą ilość pracowników oraz ich przyjazne nastawienie:„Podoba mi się to, że pracowników zawsze jest sporo. Są uśmiechnięci i widać, że praca potrafi dać im przyjemność. Żeby kogoś poprosić o pomoc nie trzeba szukać po całej hali. Kolejne kasy otwierane w miarę potrzeb.”~Klient_iV4yW ciągu minionego półrocza postawa personelu była równie często oceniania przez klientów sklepów Jysk. Jednak ten aspekt obsługi nie zebrał wysokich not. Klienci skarżą się, że pracownicy są trudno dostępni oraz mało chętni do pomocy. Pozytywnie natomiast oceniano zatowarowanie i szeroki wybór asortymentu. Takie doświadczenia opisuje Klient_p1YC:„W sklepie jest duży wybór produktów, jednak pracownicy nie są zainteresowani obsługą klientów. Nawet jak jest kilku pracowników na sali sprzedaży to nie oferują pomocy tylko rozmawiają na prywatne tematy.”Inna skandynawska sieć sklepów wyróżnia się na tle konkurencji sposobem ekspozycji asortymentu oraz punktami gastronomicznymi zlokalizowanymi na terenie sklepów: „Bardzo bogaty asortyment można znaleźć tam wszystko do urządzenia domu. Wielkim plusem jest forma prezentacji asortymentu. Stworzone są pomieszczenia jak w domu: pokoje, sypialnie, łazienki itp, meble dopasowane do różnych wnętrz, sprytne rozwiązania. Genialna jest restauracja ikea, jedzenie jest pyszne, różnorodne w formie bufetu szweckiego a ceny naprawdę niskie.” ~ Klient_9BFMKlienci sklepów z wyposażeniem wnętrz negatywnie wspominają proces reklamacyjny. Takie przypadki miały miejsce między innymi we wspominanym wcześniej sklepie IKEA oraz Black Red White. „Nigdy nie spotkałam się z tak fatalną obsługą w zakresie reklamacji. Otrzymałam wadliwy towar jeszcze w grudniu, a do dnia dzisiejszego nie otrzymałam właściwego! Pracownicy robią wiele problemów, przerzucają na siebie odpowiedzialność i próbują wymigać się argumentami "Ja nie wiem, to koleżanka załatwiała". Jest to niezwykle nieprofesjonalne i z pewnością nie dokonam już w tym punkcie żadnego zakupu.”~ Klient_AjotUżytkownicy portalu najczęściej zwracają uwagę na zachowanie i kompetencje pracowników. W niektórych sklepach stanowi to zachętę do zakupów, w innych wręcz przeciwnie. Jak się okazuje, ważnym elementem jest także obsługa posprzedażowa i nie warto jej zaniedbywać.A jak Ty oceniasz swoją ostatnią wizytę w sklepie z wyposażeniem wnętrz? Opisz swoje doświadczenia i podziel się opinią! 

RANKING Najlepiej Oceniani Kurierzy!

Robiąc zakupy przez internet, dokonując zwrotów lub po prostu wysyłając paczkę w świat często zastanawiacie się, którą firmę kurierską wybrać. Z pomocą przychodzą inni konsumenci korzystający z usług tej branży. Przedstawiamy zestawienie najlepiej ocenionych firm kurierskich - sprawdź, która marka świadczy obsługę na najwyższym poziomie.Klienci korzystający z usług kurierów w swoich opiniach najczęściej zawracają uwagę na 3 aspekty obsługi: czas i organizacja obsługi, zachowanie pracowników oraz kontakt z infolinią lub kurierem. Mimo wysokich wskaźników ogólnej jakości obsługi, konsumenci nie mają powodów do zadowolenia. W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej negatywnych opinii, w których głównie klienci narzekają na niedotrzymanie terminów doręczeń, nieuprzejme zachowanie kurierów i uszkodzenia paczek. Takie doświadczenia z kurierem InPost ma m.in. Klient_iki7:„Opinię wystawiam po drugiej już z rzędu nieprzyjemnej sytuacji z tą firmą. Pierwsza to paczka została zgnieciona, gdzie na opakowaniu widniała informacja o tym, że w środku znajdują się delikatne przedmioty. Druga to sytuacja z dziś gdzie sprawdzając status przesyłki, z zaskoczeniem odkryłam, że paczka w drodze do paczkomatu nagle została zwrócona do nadawcy. Konsultanci na infolinii są chyba tylko od tego, żeby informować o możliwości złożenia reklamacji. Nawet nie dowiedziałam się czemu paczka została zwrócona. Szkoda nerwów. Następnym razem dopłacę i wybiorę kuriera innej firmy.”Nieusatysfakcjonowany z obsługi firmy GLS jest również Klient_coc_5159, który w swojej opinii wspomina: „Kurier miał dostarczyć przesyłkę. Cały dzień byłam w domu i na niego czekałam. Po jakimś czasie dostałam sms-a, że paczka czeka na mnie w punkcie odbioru. Okazało się, że kurier nawet nie próbował znaleźć adresu. Po nieprzyjemniej dyskusji dostarczył mi ją następnego dnia.”W takim razie co według użytkowników zasługuje na pochwałę? Z pewnością kontakt telefoniczny przed dostarczeniem przesyłki oraz stosowanie przez kurierów środków ostrożności zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa, co można przeczytać w opinii użytkownika Remigiusz_2 oceniającego UPS:„(…)Już na drugi dzień po zamówieniu przesyłka była w drodze. Kolejnego dnia kurier zadzwonił do mnie, upewnić się czy będę w domu między 14:00 a 15:00. Poinstruował mnie, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną nie dostarczają przesyłek bezpośrednio "pod drzwi". Kurier zjawił się punktualnie i ponownie zadzwonił do mnie z prośbą o wyjście przed klatkę schodową. Czekał w bezpiecznej odległości na odbiór paczki a po upewnieniu się, że ja jestem adresatem podziękował za odbiór.(…).”Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń firmy kurierskie, z których usług korzystasz!Zobacz jak branża kurierska i pocztowa została oceniona w 2019 oraz jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem