Jakość Obsługi

Millennium Bank

( 3.60 )

Bank Millennium to ogólnopolski bank stanowiący centrum Grupy Banku Millennium, w której w skład wchodzą również Millenium Leasing, Millennium Dom Maklerski oraz Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Jakość obsługi odgrywa w Banku Millennium kluczową rolę co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Bank Millennium aktywnie udziela się na rzecz społeczeństwa wspierając programy edukacyjne i inicjatywy kulturalne.

Opinie (1570)

żadanie zgody na ksero dowodu bez uzasadnienia.

Weszłam do banku w celu celu dokonania zapłaty za usługę, firma do której miałam płacić ma konto w innym banku. W celu dokonania wpłaty poproszono mnie o zgodę na ksero dowodu osobistego. Odmówiłam. W odpowiedzi usłyszałam, że bank odmawia wykonania usługi - zaprotestowałam, poprosiłam o podanie podstawy prawnej, dostała par.20 regulaminu - dotyczy posiadacza rachunku, ja nie mam rachunku w tym banku. Pracownik twierdził że jest to niezbędne w celu weryfikacji moich danych - ale takiej weryfikacji można dokonać mając dokument "do wglądu", nie widzę żadnego uzasadnienia dla ksera mojego dokumentu. Nie dość że opłata za usługę wynosi 30 zł to jeszcze moje dane chcą kserować. Pracownik oraz osoba pełniąca obowiązki kierownika nie byli w stanie podać żadnej podstawy dla takich działań i powoływano się na wew. regulacje, których ja nie mogę zobaczyć.

Bank nr 1

Bardzo dobra obsługa ,doradcy zaangażowani w przekazywaniu informacji na temat ofert np.rachunkow osobistych ,schludnie ubrani .Oddział czysty ,nowoczesny .

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Profesjonalizm w każdym calu.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Dbają o komfort i zadowolenie klienta. Dążą do tego by produkt był odpowiedni.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Profesjonalna firma, bardzo wiarygodni pracownicy i świetna oferta zachęca do dalszej współpracy.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Na najwyższym poziomie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Z oferty Banku skorzystałem przez przypadek, jednak jak się okazało pracownicy to bardzo mili, uprzejmi i kompetentni ludzie.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Obsługa bardzo dobra, jedynie czas oczekiwania z nie wiadomych przyczyn był trochę za długi.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. dobra

Odwiedzałeś ostatnio Millennium Bank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyt
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.56 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BGŻ BNP Paribas

(3.14 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem