Jakość Obsługi

Millennium Bank

( 3.62 )

Bank Millennium to ogólnopolski bank stanowiący centrum Grupy Banku Millennium, w której w skład wchodzą również Millenium Leasing, Millennium Dom Maklerski oraz Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Jakość obsługi odgrywa w Banku Millennium kluczową rolę co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Bank Millennium aktywnie udziela się na rzecz społeczeństwa wspierając programy edukacyjne i inicjatywy kulturalne.

Opinie (1576)

Super Otwarcie konta w super tempie

Założenie konta w tym banku to po prostu prawdziwy sukces . Nie spotkałem się jeszcze aby było tak sprawnie i bezproblemowo. Wypełniając wniosek o otwarcie konta od razu mamy telefon z potwierdzeniem danych i zatwierdzeniem wniosku wszystko trwa dosłownie 5 min . Na drugi dzień kurier przywozi do domu kartę do bankomatu rewelacja!!!

najlepszy bank

kompleksowa obsługa i doradztwo w kwestii finansów, przyjemna atmosfera oraz miłe miejsce

dostepny

mimo ze placówek w ostatnim czasie jest coraz mniej to te które pozostały sa dostepne w szerszym zakresie /centrum handlowe/. W placówkach pozostałe juz chyba tylko najlepsi bo nie zdaza sie nieprofesjonalne podejscie. Placówki w standardzie czyli kazda taka sama.

Profesjonalizm

Przedstawiona oferta przez pracownika banku wykonana była w bardzo profesjonalny sposób. Została mi przedstawiona nie tylko oferta, która mnie zainteresowała ale również zaproponowano mi dodatkowe usługi. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, miejsce pracy bardzo zadbane -czysto.

Przyjemne zakładanie konta w Millennium.

Kiedy wszedłem do lokalu od razu powitała mnie miła pani asystentka, która zaproponowała swoją pomoc. W kilku punktach wytłumaczonych prosto oraz przejrzyście została mi przedstawiona oferta banku. Pełen profesjonalizm ze strony tej Pani, kiedy musiałem aktywować konto przez internet zaproponowała mi różne sposoby wykonania tej czynności(przez telefon, komputer, w placówce - wydaje mi się bardzo przydatne dla starszych osób) doradziła najwygodniejszą czyli zrobienie tego na miejscu, odprowadziła do stanowiska w którym mogłem to zrobić. Pomieszczenie całe schludne, wysprzątane, wszyscy asystenci w banku ubrani w eleganckie ubrania. Czas w jaki założyłem konto szacował w granicach 30-40 minut. Profesjonalna i przyjemna wizyta.

żadanie zgody na ksero dowodu bez uzasadnienia.

Weszłam do banku w celu celu dokonania zapłaty za usługę, firma do której miałam płacić ma konto w innym banku. W celu dokonania wpłaty poproszono mnie o zgodę na ksero dowodu osobistego. Odmówiłam. W odpowiedzi usłyszałam, że bank odmawia wykonania usługi - zaprotestowałam, poprosiłam o podanie podstawy prawnej, dostała par.20 regulaminu - dotyczy posiadacza rachunku, ja nie mam rachunku w tym banku. Pracownik twierdził że jest to niezbędne w celu weryfikacji moich danych - ale takiej weryfikacji można dokonać mając dokument "do wglądu", nie widzę żadnego uzasadnienia dla ksera mojego dokumentu. Nie dość że opłata za usługę wynosi 30 zł to jeszcze moje dane chcą kserować. Pracownik oraz osoba pełniąca obowiązki kierownika nie byli w stanie podać żadnej podstawy dla takich działań i powoływano się na wew. regulacje, których ja nie mogę zobaczyć.

Bank nr 1

Bardzo dobra obsługa ,doradcy zaangażowani w przekazywaniu informacji na temat ofert np.rachunkow osobistych ,schludnie ubrani .Oddział czysty ,nowoczesny .

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Profesjonalizm w każdym calu.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Dbają o komfort i zadowolenie klienta. Dążą do tego by produkt był odpowiedni.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Profesjonalna firma, bardzo wiarygodni pracownicy i świetna oferta zachęca do dalszej współpracy.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Na najwyższym poziomie.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Obsługa bardzo dobra, jedynie czas oczekiwania z nie wiadomych przyczyn był trochę za długi.

Odwiedzałeś ostatnio Millennium Bank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyt
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.56 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BGŻ BNP Paribas

(3.16 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem