Millennium Bank

( 3.88 )

Bank Millennium to ogólnopolski bank stanowiący centrum Grupy Banku Millennium, w której w skład wchodzą również Millenium Leasing, Millennium Dom Maklerski oraz Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Jakość obsługi odgrywa w Banku Millennium kluczową rolę co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Bank Millennium aktywnie udziela się na rzecz społeczeństwa wspierając programy edukacyjne i inicjatywy kulturalne.

Opinie (1951)

Obsługa placówki na ...

Obsługa placówki na najwyższym poziomie. Doradca idealnie odniósł się do moich potrzeb i oczekiwań. Dużym plusem był fakt, że zostałem zauważony od razu po wejściu do placówki. Oddział był zadbany i czysty.

Bardzo miła obsługa, ...

Bardzo miła obsługa, pracownik pomógł dobrać idealne konto. Dokladnie opisał możliwośći i wytłumaczył jak prowadzić konto. W razie problemów mogłam liczyć na natychmiastowa pomoc że strony pracowników. Dostałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie

Czytelna i estetyczna ...

Czytelna i estetyczna strona internetowa. Wszystkie informacje da się łatwo znaleźć, a zakładanie konta online jest szybkie i proste. Oferta kont również jest atrakcyjna. Polecam zdecydowanie.

Pracownicy placówki Banku ...

Pracownicy placówki Banku Millenium w Pruszkowie, przy ulicy Wojska Polskiego podchodzą kompleksowo do każdego klienta. Średni czas poświęcony klientowi to ok. 15 minut. Pracownicy udzielają odpowiedzi na każde zadane pytanie. Gdy sami nie znają odpowiedzi, proszą innego pracownika o pomoc. Nie zostawiają klienta bez odpowiedzi na zadane pytanie. Pracownicy obsługujący klientów indywidualnych przedstawiają najnowsze oferty pożyczek, kredytów, kont bankowych. Oferty są przedstawione w sposób zachęcający do skorzystania, ale nie narzucający woli banku klientowi. W przypadku problemów technicznych z bankomatami, kartami płatniczymi pracownicy służą pomocą.

Dość długi czas ...

Dość długi czas oczekiwania w kolejce na połączenie z konsultantem i za to odjęta jedna gwiazdka. Sprawne rozwiązanie problemu w przeciągu kilku minut.

Kontaktowałam się z ...

Kontaktowałam się z obsługą banku telefonicznie. Nie czekałam długo na połączenie z pracownikiem, miła obsługa, udzielono mi wszystkich niezbędnych informacji dotyczących konta.

Najgorszy oddział banku

Byłem w kilku placówkach bankowych, ale ten jest najgorszy ze wszystkich. Najpierw zostałam bardzo źle przyjęta, a potem po prostu podali mi z wielką pogardą. Zamiast mi pomóc i wesprzeć, po prostu zamknęli moje konto bez pytania o zdanie.

Super bardzo miła osbługa

Będąc w placówce pani szczegółowo wyjaśniła mi zasady działania dyspozycji na wypadek śmierci. dokonała potrzebnych zmian. Ewidentnie była nastawiona na pomoc a nie tylko na sprzedaż

Źle

Nie polecam niestety.

Rzetelna firma

Porządny bank, jestem klientem od lat.

Najlepszy bank!

Bardzo polecam! Najlepszy bank!

Super bank!

Są w porządku!

Rewelacja!

Polecam!

Prawie prawie

Pracownikom brakuje energii i motywacji do pracy. Ale usługi całkiem korzystne.

Całkiem dobrze

Jest OK, mogę polecić chociaż zdarzają się błędy.

Odwiedzałeś ostatnio Millennium Bank?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • karty płatnicze
  • lokaty
  • bank
  • banki
  • kredyt
  • kredyty gotówkowe
  • kredyty mieszkaniowe

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.71 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.61 )

BNP Paribas

(3.54 )

Poradnik jakości obsługi

Z kim wybrać się na urlop? Sprawdź RANKING najlepszych biur podróży!

Po miesiącach cieżkiej pracy i codziennych obowiązków, wszyscy marzymy o urlopie. Chwila odpoczynku i relaksu lub aktywne i ekstremalne przeżycia. Szum nadmorskich fal, albo cudowne krajobrazy górskich miejscowości. A może gwar, ruch i wielkie miasta w stylu Nowego Jorku? Każdy zgodnie z własnymi oczekiwaniami wybiera kierunek podróży. Aby nieco ułatwić wybór oferty Last-Minute, prezentujemy Wam ranking najlepszych (według klientów!) biur podróży!Mamy nadzieję, że pomożemy przyspieszyć proces decyzyjny :)

Sprawdź RANKING najlepszych stacji paliw!

Stację paliw wybieramy nieprzypadkowo. Decdujemy się na tę, która ma najlepszą cenę w stosunku do jakości paliwa, nieduże kolejki lub uprzejmą obsługę. Nie zawsze wybieramy tę po trasie i nie zawsze najtańszą. Wolimy przejechać kilka kilometrów więcej, ale mieć pewność że dobrze wydamy pieniądze. Zwłaszcza teraz, gdy cena paliwa niesamowicie podskoczyła. Jakie stacje wybierają nasi użytkownicy? Klient ze Złotoryi wybiera stację ORLEN przy Legnickiej, chociaż jak sam przyznaje, ceny są tam nie najniższe:"Ceny za paliwo są obecnie bardzo wysokie, jednak obsługa stacji jest całkiem sprawna i miła. Jedzenie na stacji dobre, wybór spory." ~DatiMZ kolei Klient z Leszna poleca LOTOS, ze względu na personel i panującą tam atmosferę:„Wizytę na stacji oceniam pozytywnie ze względu na miłą i sympatyczną obsługę oraz na zaangażowanie personelu w zaspokojenie potrzeb klienta. Podczas wizyty wszystkie standardy obsługi zostały zachowane. Polecam tę stację.” ~ Klient_nDVLNieco gorsze zdanie o odwiedzanej stacji ma Klientka z dolnego śląska. Odwiedza różne stacje pod szyldem Pieprzyk i nie czuje się usatysfakcjonowana:„Kiedyś było OK, ostatnio coś jest nie tak, po tym jak u nich zatankuję, więc przestałam, bo mi szkoda samochodu.” ~DORA_1 Sprawdź nasz ranking stacji paliw, stworzony na podstawie opinii użytkowników portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie zrobić zakupy spożywcze? Przedstawiamy RANKING najlepszych marketów spożywczych!

 Sklep spożywczy to jedno z tych miejsc, które odwiedza każdy z nas. Jedni częściej, drudzy rzadziej. Jedne sklepy wizytujemy z przyjemnością, inne zaś z przymusu: bo najbliżej, bo najszybciej. A które sklepy wybieramy najchętniej? Sprawdź poniżej!Wybór miejsca na zakupy spożywcze wydawałby się wyborem prozaicznym. Zawsze jednak kierujemy się pewnymi wytycznymi, dzięki którym wizyta w sklepie może być przyjemniejsza. Jak wynika z badań Polskiego Programu Jakości Obsługi, przeprowadzonych w kwietniu 2021, klienci przy wyborze sklepu spożywczego najczęściej kierują się dostępnym tam asortymentem oraz obowiązującymi cenami. Najmniej istotne jest zaś pochodzenie tych produktów.A jaki wpływ na wybór miejsca, w którym dokonamy zakupu, ma obsługa? W przypadku sklepów spożywczych – przeciętny. Doceniamy pozytywne doznania i miłą obsługę, z większą przyjemnością dokonujemy zakupów w miejscach, gdzie personel jest uśmiechnięty i sprawnie wykonuje obowiązki, a przy tym często dokonujemy większe zakupy oraz decydujemy się na droższe zamienniki, jednak niski poziom jakości obsługi i niekompetentna obsługa nie spowoduje, że całkowicie zrezygnujemy z zakupów, jeśli podoba nam się asortyment w danym sklepie lub ceny produktów. Z opisów respondentów wynika, że musiałaby spotkać ich niezwykle przykra sytuacja ze strony pracowników sklepu, aby całkowicie zrezygnowali z zakupów w danej placówce. Większość z nich zaś zdecydowałoby się na zakupy w innej placówce, tej samej sieci.Istotne zatem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi, jeśli chcemy powiększać koszyk zakupowy naszych klientów.Które sklepy oceniane są najlepiej? Sprawdź! Wśród najlepiej ocenianych sklepów znalazł się m.in. LIDL, który po raz 12 otrzymał w tym roku tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi. W rankingu znajdziemy także innego laureata Gwiazdy, czyli sieć sklepów Kaufland. Klienci tych sklepów doceniają przede wszystkim szeroki wybór produktów oraz sprawną obsługę. „Sklep jest bardzo duży, ma duży wybór produktów z różnych działów, dzięki czemu można w jednym miejscu zrobić zakupy wielobranżowe. […] Cieszę się, że jest tu 6 kas samoobsługowych, przy których można samodzielnie, bez kolejki, skasować swoje zakupy” ~ klientka_7 z Wrocławia„Codziennie robię tam zakupy. Obsługa bardzo miła. Pieczywo zawsze świeże, warzywa i owoce również. Półki pełne towarów. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję” ~ klient_Bj1 z ToruniaSprawdź ranking najlepszych super- i hipermarketów! Nie zgadzasz się z rankingiem? Oceń sklep!

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem