Arsen

( 5.00 )

Opinie (3)

Nigdy mnie nie zawiedli :)

Robię tu zakupy już od dawna i chyba w Sieradzu nie ma lepszego marketu budowlanego. Wiadomo, że jak jest sporo klientów to nikt się nie rozdwoi, ale obsługa była dla mnie bardzo miła i zazwyczaj szybko dostawałam to czego potrzebuję. Duży plus dla nich!

Podczas mojej wizyty w sklepie

Podczas mojej wizyty w sklepie, która miała miejsce w godzinach popołudniowych zabrakło osoby, która mogłaby poświęcić mi swój czas. Panowie z obsługi sklepu obsługiwali właśnie innych klientów i wyraźnie byli zmęczeni i zniecierpliwieni. Kiedy zadałam pytanie Pan nawet nie nawiązał ze mną kontaktu wzrokowego,odpowiadając, że muszę poczekać. Panie kasjerki były miłe i pomogły mi w znalezieniu produktów lecz źle się czułam odciągając je od kasy.

Duży wybór asortymentowy

Duży wybór asortymentowy. Miła i fachowa obsługa. Przy większym natężaniu klientów niestety dość długo czas obsługi. W przypadku braku towaru, dość szybka możliwość jego zamówienia (często na drugi dzień) . Wystrój sklepu i wnętrza dość chaotyczny, bałagan na półkach z drobniejszym asortymentem malarskim. Ubiór personelu dość szaro-bury.

Odwiedzałeś ostatnio Arsen?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Studio Dekoral

(3.87 )

Multifarb Sp. z o.o.

(5.00 )

Ewir

(0.55 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem