Arsen

( 5.00 )

Opinie (3)

Nigdy mnie nie zawiedli :)

Robię tu zakupy już od dawna i chyba w Sieradzu nie ma lepszego marketu budowlanego. Wiadomo, że jak jest sporo klientów to nikt się nie rozdwoi, ale obsługa była dla mnie bardzo miła i zazwyczaj szybko dostawałam to czego potrzebuję. Duży plus dla nich!

Podczas mojej wizyty w sklepie

Podczas mojej wizyty w sklepie, która miała miejsce w godzinach popołudniowych zabrakło osoby, która mogłaby poświęcić mi swój czas. Panowie z obsługi sklepu obsługiwali właśnie innych klientów i wyraźnie byli zmęczeni i zniecierpliwieni. Kiedy zadałam pytanie Pan nawet nie nawiązał ze mną kontaktu wzrokowego,odpowiadając, że muszę poczekać. Panie kasjerki były miłe i pomogły mi w znalezieniu produktów lecz źle się czułam odciągając je od kasy.

Duży wybór asortymentowy

Duży wybór asortymentowy. Miła i fachowa obsługa. Przy większym natężaniu klientów niestety dość długo czas obsługi. W przypadku braku towaru, dość szybka możliwość jego zamówienia (często na drugi dzień) . Wystrój sklepu i wnętrza dość chaotyczny, bałagan na półkach z drobniejszym asortymentem malarskim. Ubiór personelu dość szaro-bury.

Odwiedzałeś ostatnio Arsen?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Studio Dekoral

(4.09 )

Multifarb Sp. z o.o.

(5.00 )

Ewir

(0.55 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem