Arsen

( 5.00 )

Opinie (3)

Nigdy mnie nie zawiedli :)

Robię tu zakupy już od dawna i chyba w Sieradzu nie ma lepszego marketu budowlanego. Wiadomo, że jak jest sporo klientów to nikt się nie rozdwoi, ale obsługa była dla mnie bardzo miła i zazwyczaj szybko dostawałam to czego potrzebuję. Duży plus dla nich!

Podczas mojej wizyty w sklepie

Podczas mojej wizyty w sklepie, która miała miejsce w godzinach popołudniowych zabrakło osoby, która mogłaby poświęcić mi swój czas. Panowie z obsługi sklepu obsługiwali właśnie innych klientów i wyraźnie byli zmęczeni i zniecierpliwieni. Kiedy zadałam pytanie Pan nawet nie nawiązał ze mną kontaktu wzrokowego,odpowiadając, że muszę poczekać. Panie kasjerki były miłe i pomogły mi w znalezieniu produktów lecz źle się czułam odciągając je od kasy.

Duży wybór asortymentowy

Duży wybór asortymentowy. Miła i fachowa obsługa. Przy większym natężaniu klientów niestety dość długo czas obsługi. W przypadku braku towaru, dość szybka możliwość jego zamówienia (często na drugi dzień) . Wystrój sklepu i wnętrza dość chaotyczny, bałagan na półkach z drobniejszym asortymentem malarskim. Ubiór personelu dość szaro-bury.

Odwiedzałeś ostatnio Arsen?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Studio Dekoral

(4.09 )

Multifarb Sp. z o.o.

(5.00 )

Ewir

(0.55 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem