PKO BP

( 3.74 )

Opinie (3320)

Super obsługa

Bardzo sprawna i miła obsługa w Banku, zawsze można liczyć na pomoc

Telefon

Chciałabym, jako klient dowiedzieć się dlaczego nie mogę dodzwonić się do Was będąc w innym kraju?

Kompetentna i profesjonalna obsługa

Serdecznie polecam ten oddział. Co prawda mogą nieco odstraszać długie kolejki, lecz zawsze uzyskuję tam rzetelne informacje. Pracownicy profesjonalni, konkretni, służą pomocą oraz zawsze kulturalnie i z życzliwością podchodzą do klienta.

Srednio, kolejka ogromna, ale obsluga bardzo mila

W pomieszczeniu bardzo czysto i przyjemnie, wiele miejsc siedzacych. Czynnych miejsc obslugi niewiele. Obsluga bardzo mila i uprzejma. zosiaambro1@wp.pl

Kompetentna obsługa !

Jestem bardzo zadowolona z obsługi infolinii tego banku. Konsutant z którym załatwiałam sprawę bardzo kompetentny- potrafił odpowiedzieć na każde moje pytanie dotyczące mojej bankowości. Sprawa została załatwiona szybko i sprawnie . Konsultant był bardzo uprzejmy, zaproponował mi dodatkowe rozwiązania, dzięki którym mogę teraz szybciej płacić z telefonu. Daje 4 gwiazdki, ponieważ trochę długo oczekiwałam na połączenie, bo około 20 minut. Uważam, że to zbyt długo. Mimo to cały przebieg rozmowy daje pozytywne wrażenie ! Polecam ten bank!

Infolinia na medal

Po zgłoszeniu problemu kontakt ze strony banku nastąpił w ciągu 1h. Sprawa rozwiązana wzorowo, dostęp do konta został przywrócony. A mnie spadł kamień z z serca.

Polecam

W te wakacje razem z mężem postanowiliśmy wybrać się na Chorwację. Za nim wyjechaliśmy, musieliśmu przelać zaliczkę w celu rezerwacji apartamentu. Co po czasie okazało się dużym wyzwaniem. Była to nasza pierwsza płatność zagraniczna, w której ważna jest waluta oraz numer IBAN. W związku z dodatkową blokadą nie mogliśmy poczynić dalszych kroków. Pan, z którym rozmawialiśmy krok po kroku instruował co trzeba wybrać, aby zadziałało. I udało się! Szybka fachowa pomoc. Minusem był czas oczekiwania na połączenie z konsultantem

Bardzo sprawna obsługa.

Mała placówka bankowa, w której jedynym małym minusem są duże kolejki. Panie pracujące w obiekcie są bardzo miłe rzetelne oraz kompetentne. Oferują wiele usług bankowych oraz dyskretnie badają potrzeby klienta.

Tak sobie.

Tak sobie. Przeciętne zainteresowanie Klientem.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Bardzo często płacę rachunki w tym banku.Rewelacyjna szybka obsługa i bardzo miła.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Obsługa bardzo dobra.

Dobrze.

Dobrze. W porządku

Odwiedzałeś ostatnio PKO BP?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.55 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BGŻ BNP Paribas

(3.13 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem