Dawno temu na Kazimierzu

( 3.50 )

Opinie (3)

Dawno temu na Kazimierzu

Dawno temu na Kazimierzu... na ulicy Szerokiej były sklepy i warsztaty żydowskie. Właściciele lokalu zdali się zakląć w nim czas co mnie wręcz urzekło. Restauracja posiada aż sześć typów wystroju - powstała z wyburzenia ścian pomiędzy sześcioma dawnymi pomieszczeniami użytkowymi typu salon mód krawca Szymona Kaca czy Chajima Kohana skład towarów różnych. Odrębne strefy urządzone są w sposób typowy dla ich przeszłego zastosowania. Zafascynowało mnie to miejsce, obiad w nim staje się czymś w rodzaju snu o przeszłości. A same posiłki także nie psują tej wizji. Bo gdzie indziej uświadczymy tzw Kawioru żydowskiego czy wybornej Kalahory, a więc prawdziwie żydowskich specjałów? Obsługa działa szybko, co ułatwia jej dobre usytuowanie baru. Kelnerki widzą wszystko więc wystarczy lekkie skinienie i natychmiast jedna z dziewczyn podchodzi by nas wysłuchać. Zawsze miłe i zawsze skore do rozmowy, z uśmiechem tłumaczą każdą potrawę o egzotycznym brzmieniu. Niektórym może przeszkadzać jedynie zbyt słabe oświetlenie, co mi akurat się podobało, bądź typowo żydowska muzyka podczas odbywających się tam cyklicznie koncertów. Mnie jedynie zabolała kieszeń, bo ceny jednak są wysokie. Uważam jednak, że czasem warto wykoszztować się dla takich doznań. Doskonałe miejsce na kolację z ukochaną,

Odwiedzałeś ostatnio Dawno temu na Kazimierzu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.58 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem