Kino Centrum

( 5.00 )

Opinie (5)

Bardzo dobra obsluga

Super spędzony czas w kinie, gwarantowana dobra obsługa i cudowna sala kinowa, na której można się zrelaksować i poddać wciągnięciu w seans.

Za każdym razem doceniam tę kameralną salę

Za każdym razem doceniam tę kameralną salę, w której nikt nie je popcornu i nie szeleści papierami, bo przecież nie w takim celu przychodzi się do kina.W porównaniu z innymi kinami bardzo atrakcyjne ceny biletów. Można obejrzeć filmy, będące w repertuarach bardziej komercyjnych sieci.Niegdyś częściej odwiedzałam to miejsce, ze względu na bogatszy repertuar, teraz mam wrażenie, że wybór stał się uboższy, co trochę zniechęca do częstszych wizyt.

Obsługa w recepcji Centrum Sztuki Współczesnej bardzo

Obsługa w recepcji Centrum Sztuki Współczesnej bardzo uprzejma. Byłam na seansie z grupą. Kilka osób sie spóźniało, więc przekazałam bilety do rozdania w recepcji i nie było z tym problemu. W kinie nowe fotele, kolorowe. Czyto. Spadek co dwa rzędy siedzen, ale była dośc dobrze widać. Dźwięk nie za głośny w sam raz. Fotele wygodne.

byłam w tym kinie na filmie Hobbit w 2 D

byłam w tym kinie na filmie Hobbit w 2 D. Oprócz tego, że było trochę zimno na sali kinowej, to ogólnie mam dobre wrażenia. Całe kino było chyba niedawno remontowane, odświeżone. Jest ładnie, nowocześnie. Fotele w miarę wygodne. A co najważniejsze, bilety są naprawdę tanie. A jakośc filmów tam odtwarzanych - tak jak w innych kinach w mieście. Polecam!

Odwiedzałeś ostatnio Kino Centrum?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cinema City

(4.39 )

Helios

(3.63 )

Multikino

(4.03 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem