Kino Centrum

( 5.00 )

Opinie (5)

Bardzo dobra obsluga

Super spędzony czas w kinie, gwarantowana dobra obsługa i cudowna sala kinowa, na której można się zrelaksować i poddać wciągnięciu w seans.

Za każdym razem doceniam tę kameralną salę

Za każdym razem doceniam tę kameralną salę, w której nikt nie je popcornu i nie szeleści papierami, bo przecież nie w takim celu przychodzi się do kina.W porównaniu z innymi kinami bardzo atrakcyjne ceny biletów. Można obejrzeć filmy, będące w repertuarach bardziej komercyjnych sieci.Niegdyś częściej odwiedzałam to miejsce, ze względu na bogatszy repertuar, teraz mam wrażenie, że wybór stał się uboższy, co trochę zniechęca do częstszych wizyt.

Obsługa w recepcji Centrum Sztuki Współczesnej bardzo

Obsługa w recepcji Centrum Sztuki Współczesnej bardzo uprzejma. Byłam na seansie z grupą. Kilka osób sie spóźniało, więc przekazałam bilety do rozdania w recepcji i nie było z tym problemu. W kinie nowe fotele, kolorowe. Czyto. Spadek co dwa rzędy siedzen, ale była dośc dobrze widać. Dźwięk nie za głośny w sam raz. Fotele wygodne.

byłam w tym kinie na filmie Hobbit w 2 D

byłam w tym kinie na filmie Hobbit w 2 D. Oprócz tego, że było trochę zimno na sali kinowej, to ogólnie mam dobre wrażenia. Całe kino było chyba niedawno remontowane, odświeżone. Jest ładnie, nowocześnie. Fotele w miarę wygodne. A co najważniejsze, bilety są naprawdę tanie. A jakośc filmów tam odtwarzanych - tak jak w innych kinach w mieście. Polecam!

Odwiedzałeś ostatnio Kino Centrum?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cinema City

(4.18 )

Helios

(3.57 )

Multikino

(4.14 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem