Meteor

( 1.00 )

Opinie (4)

Tragedia

Kto tam pracuje ? Jak można zlikwidować na czas ferii autobusy po 22 ?!!!Czy nikt tam nie myśli A co z ludźmi wracających z 2 zmiany? Mam na myśli Tczew linie 7 i 17

Po pierwsze spóźnienia

Po pierwsze spóźnienia. W rozkładzie napisane, że linia autobusowa kursuje co 5-7 minut, to jak w tym czasie może spóźni się o pojazd o kilka minut? Nieraz już było, że dwa autobusy jednej linii przyjechały jednocześnie. Po drugie w autobusie panował ogólny bałagan. Pora roku (zima) nie sprzyja zachowaniu 100% czystości, ale tyle błota w autobusie miejskim jeszcze nie widziałem.Wystarczy przecież co dwa przejazdy autobusu lekko posprzątać. Do tego niewygodne krzesełka jak dla osób powyżej +185 cm wzrostu. Uważam, że tabor w Tczewie jest naprawdę przestarzały i nie powinien nawet wyjeżdżać na ulicę. Na plus to kierowca, który z uśmiechem sprzedał bilet, co również nie często się zdarza, bowiem kierowcy często bywają niemili. Dodatkowy pozytyw - miejsce dla niepełnosprawnych.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

04.02.2013
Meteor Inna forma kontaktu

Odwiedzałeś ostatnio Meteor?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

MPK Wrocław

(1.00 )

ZKM w Zawierciu

(1.00 )

MPK Olsztyn

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem