Meteor

( 1.00 )

Opinie (4)

Tragedia

Kto tam pracuje ? Jak można zlikwidować na czas ferii autobusy po 22 ?!!!Czy nikt tam nie myśli A co z ludźmi wracających z 2 zmiany? Mam na myśli Tczew linie 7 i 17

Po pierwsze spóźnienia

Po pierwsze spóźnienia. W rozkładzie napisane, że linia autobusowa kursuje co 5-7 minut, to jak w tym czasie może spóźni się o pojazd o kilka minut? Nieraz już było, że dwa autobusy jednej linii przyjechały jednocześnie. Po drugie w autobusie panował ogólny bałagan. Pora roku (zima) nie sprzyja zachowaniu 100% czystości, ale tyle błota w autobusie miejskim jeszcze nie widziałem.Wystarczy przecież co dwa przejazdy autobusu lekko posprzątać. Do tego niewygodne krzesełka jak dla osób powyżej +185 cm wzrostu. Uważam, że tabor w Tczewie jest naprawdę przestarzały i nie powinien nawet wyjeżdżać na ulicę. Na plus to kierowca, który z uśmiechem sprzedał bilet, co również nie często się zdarza, bowiem kierowcy często bywają niemili. Dodatkowy pozytyw - miejsce dla niepełnosprawnych.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

04.02.2013
Meteor Inna forma kontaktu

Odwiedzałeś ostatnio Meteor?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

MPK Wrocław

(1.00 )

ZKM w Zawierciu

(1.00 )

MPK Olsztyn

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem