Meteor

( 1.00 )

Opinie (4)

Tragedia

Kto tam pracuje ? Jak można zlikwidować na czas ferii autobusy po 22 ?!!!Czy nikt tam nie myśli A co z ludźmi wracających z 2 zmiany? Mam na myśli Tczew linie 7 i 17

Po pierwsze spóźnienia

Po pierwsze spóźnienia. W rozkładzie napisane, że linia autobusowa kursuje co 5-7 minut, to jak w tym czasie może spóźni się o pojazd o kilka minut? Nieraz już było, że dwa autobusy jednej linii przyjechały jednocześnie. Po drugie w autobusie panował ogólny bałagan. Pora roku (zima) nie sprzyja zachowaniu 100% czystości, ale tyle błota w autobusie miejskim jeszcze nie widziałem.Wystarczy przecież co dwa przejazdy autobusu lekko posprzątać. Do tego niewygodne krzesełka jak dla osób powyżej +185 cm wzrostu. Uważam, że tabor w Tczewie jest naprawdę przestarzały i nie powinien nawet wyjeżdżać na ulicę. Na plus to kierowca, który z uśmiechem sprzedał bilet, co również nie często się zdarza, bowiem kierowcy często bywają niemili. Dodatkowy pozytyw - miejsce dla niepełnosprawnych.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

04.02.2013
Meteor Inna forma kontaktu

Odwiedzałeś ostatnio Meteor?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

MPK Wrocław

(1.00 )

ZKM w Zawierciu

(1.00 )

MPK Olsztyn

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem