Hotele, Hotel Mazurkas

( 5.00 )

Opinie (2)

Ocena za wygląd i wyposażenie hotelu oraz za obsługę

Ocena za wygląd i wyposażenie hotelu oraz za obsługę. Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Klimatyzowane, komfortowo wyposażone pokoje, bogaty wybór dań kuchni polskiej i międzynarodowej, a kelnerzy to prawdziwi profesjonaliści w swojej dziedzinie. Jeśli chodzi natomiast o czystość to nie można absolutnie nic zarzucić, pokojówki bardzo starannie sprzątały pokoje. Cały personel hotelu jest bardzo pomocy i uprzejmy.

Odwiedzałeś ostatnio Hotele, Hotel Mazurkas?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem