Hotele, Hotel Mazurkas

( 5.00 )

Opinie (2)

Ocena za wygląd i wyposażenie hotelu oraz za obsługę

Ocena za wygląd i wyposażenie hotelu oraz za obsługę. Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Klimatyzowane, komfortowo wyposażone pokoje, bogaty wybór dań kuchni polskiej i międzynarodowej, a kelnerzy to prawdziwi profesjonaliści w swojej dziedzinie. Jeśli chodzi natomiast o czystość to nie można absolutnie nic zarzucić, pokojówki bardzo starannie sprzątały pokoje. Cały personel hotelu jest bardzo pomocy i uprzejmy.

Odwiedzałeś ostatnio Hotele, Hotel Mazurkas?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem