Hotel Continental

( 5.00 )

Opinie (2)

Urocze miejsce

Cudowne podejście do wybrednych klientów. Dbałość o szczegóły i detale. Opieka personelu nad osobą niepełnosprawną. Dziękuję

Moja wizyta polegała na pobycie weekendowym w tym hotelu

Moja wizyta polegała na pobycie weekendowym w tym hotelu, była to wygrana wycieczka. I tak ze strony internetowej zgadzała się tylko fontanna przed hotelem. Hotel ma piękną stronę internetową z piękną muzyką. Przez cały pobyt było spokojnie na obiekcie. Obiekt posiada bardzo estetyczną restaurację hotelową, przy której również ekskluzywne toalety, których wizerunek burzył tani papier toaletowy, co od razu rzuciło mi się w oczy, skoro najtańsze noclegi są od 100 złotych wzwyż. Śniadanie w cenie 25 zł, bardzo smaczne i naprawdę urozmaicone, pięknie zakomponowane na talerzu.

Odwiedzałeś ostatnio Hotel Continental?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem