Hotel Continental

( 5.00 )

Opinie (2)

Urocze miejsce

Cudowne podejście do wybrednych klientów. Dbałość o szczegóły i detale. Opieka personelu nad osobą niepełnosprawną. Dziękuję

Moja wizyta polegała na pobycie weekendowym w tym hotelu

Moja wizyta polegała na pobycie weekendowym w tym hotelu, była to wygrana wycieczka. I tak ze strony internetowej zgadzała się tylko fontanna przed hotelem. Hotel ma piękną stronę internetową z piękną muzyką. Przez cały pobyt było spokojnie na obiekcie. Obiekt posiada bardzo estetyczną restaurację hotelową, przy której również ekskluzywne toalety, których wizerunek burzył tani papier toaletowy, co od razu rzuciło mi się w oczy, skoro najtańsze noclegi są od 100 złotych wzwyż. Śniadanie w cenie 25 zł, bardzo smaczne i naprawdę urozmaicone, pięknie zakomponowane na talerzu.

Odwiedzałeś ostatnio Hotel Continental?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem