Salon AGD/ RTV, Partner AGD-RTV

( 3.50 )

Opinie (4)

Nie najlepiej

Robiłam zakupy na święta dla chłopaka. Po przyjeździe do sklepu okazało się, że nie ma oczekiwanego przeze mnie zestawu, chociaż na stronie internetowej pisało, że jest. Sprzedawca musial go specjalnie dla mnie zamawiać. Miał być do odebrania w sobotę, niestety był dopiero w niedzielę. Na plus jedynie miła i profesjonalna obsługa. Pan od razu po przyjściu do sklepu zapytał, czy w czymś pomóc, próbował również doradzić. Ogół oceniam na 3 gwiazdki.

ok

Niezla obsluga, rzeczowe i jasne odpowiedzi. Personel znajacy sie na pracy.profesjonalne doradztwo.

Po wejściu do sklepu zauważyłam sprzedawcę obsługującego

Po wejściu do sklepu zauważyłam sprzedawcę obsługującego klienta na sali sprzedaży. Drugi sprzedawca zajmował miejsce za kasą, naprzeciwko wejścia. Nie zostałam przywitana, więc udałam się do interesującego mnie działu ze sprzętem RTV. Po krótkim czasie rozglądania zwróciłam się z pytaniem do sprzedawcy. Po udzieleniu odpowiedzi podziękowałam i udałam się do wyjścia.

Odwiedzałeś ostatnio Salon AGD/ RTV, Partner AGD-RTV?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem