Salon AGD/ RTV, Partner AGD-RTV

( 3.50 )

Opinie (4)

Nie najlepiej

Robiłam zakupy na święta dla chłopaka. Po przyjeździe do sklepu okazało się, że nie ma oczekiwanego przeze mnie zestawu, chociaż na stronie internetowej pisało, że jest. Sprzedawca musial go specjalnie dla mnie zamawiać. Miał być do odebrania w sobotę, niestety był dopiero w niedzielę. Na plus jedynie miła i profesjonalna obsługa. Pan od razu po przyjściu do sklepu zapytał, czy w czymś pomóc, próbował również doradzić. Ogół oceniam na 3 gwiazdki.

ok

Niezla obsluga, rzeczowe i jasne odpowiedzi. Personel znajacy sie na pracy.profesjonalne doradztwo.

Po wejściu do sklepu zauważyłam sprzedawcę obsługującego

Po wejściu do sklepu zauważyłam sprzedawcę obsługującego klienta na sali sprzedaży. Drugi sprzedawca zajmował miejsce za kasą, naprzeciwko wejścia. Nie zostałam przywitana, więc udałam się do interesującego mnie działu ze sprzętem RTV. Po krótkim czasie rozglądania zwróciłam się z pytaniem do sprzedawcy. Po udzieleniu odpowiedzi podziękowałam i udałam się do wyjścia.

Odwiedzałeś ostatnio Salon AGD/ RTV, Partner AGD-RTV?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.51 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem