Komisariat Policji

( 1.50 )

Opinie (4)

Policjant pełniący służbę w tym dniu był nie miły i

Policjant pełniący służbę w tym dniu był nie miły i nieprzyjemny. Z trudem zakończył grę na komputerze, aby dowiedzieć się w jakim celu przyszłam.Nie potrafił obsłużyć alkomatu i jeszcze miał o to do mnie pretensje.Plus taki, że na tym komisariacie był dostępny alkomat.

Na komisariat policji zgłosiłem się z dziewczyną

Na komisariat policji zgłosiłem się z dziewczyną, której uszkodzono samochód na parkingu. Zauważyli to pracownicy pobliskiej stacji i przekazali nam nr rejestracyjny samochodu sprawcy. Przyjmujący zgłoszenie oraz inni policjanci byli bardzo mili, uśmiechnięci, jednak po spisaniu protokołu kazali nam czekać na patrol drogówki, który pojechał w tym czasie do wypadku. Po godzinie czekania sami dopytaliśmy się, że patrol już jest w drodze. Po kolejnych dwóch godzinach oczekiwania okazało się (znów sami pytaliśmy), że patrol pojechał do innego zdarzenia i że tak naprawdę, to możemy zgłosić się do innego komisariatu na oględziny w dowolnym terminie. Niestety czekaliśmy ponad 3 godziny.

Odwiedzałeś ostatnio Komisariat Policji?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Policja

(3.18 )

Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy

(2.00 )

Straż Miejska w Wąbrzeźnie

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem