Komisariat Policji

( 1.50 )

Opinie (4)

Policjant pełniący służbę w tym dniu był nie miły i

Policjant pełniący służbę w tym dniu był nie miły i nieprzyjemny. Z trudem zakończył grę na komputerze, aby dowiedzieć się w jakim celu przyszłam.Nie potrafił obsłużyć alkomatu i jeszcze miał o to do mnie pretensje.Plus taki, że na tym komisariacie był dostępny alkomat.

Na komisariat policji zgłosiłem się z dziewczyną

Na komisariat policji zgłosiłem się z dziewczyną, której uszkodzono samochód na parkingu. Zauważyli to pracownicy pobliskiej stacji i przekazali nam nr rejestracyjny samochodu sprawcy. Przyjmujący zgłoszenie oraz inni policjanci byli bardzo mili, uśmiechnięci, jednak po spisaniu protokołu kazali nam czekać na patrol drogówki, który pojechał w tym czasie do wypadku. Po godzinie czekania sami dopytaliśmy się, że patrol już jest w drodze. Po kolejnych dwóch godzinach oczekiwania okazało się (znów sami pytaliśmy), że patrol pojechał do innego zdarzenia i że tak naprawdę, to możemy zgłosić się do innego komisariatu na oględziny w dowolnym terminie. Niestety czekaliśmy ponad 3 godziny.

Odwiedzałeś ostatnio Komisariat Policji?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Policja

(3.18 )

Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy

(2.00 )

Straż Miejska w Wąbrzeźnie

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem